אנגרי בירדס הסרט 2 – הצוות יוצא למשימה

טריילר חדש לפני יציאת הסרט "אנגרי בירדס הסרט 2" מראה את גיבורינו יוצאים במשימה להביס את האויב

אחרי ההצלחה של "אנגרי בירדס הסרט", זה לא מפתיע שקיבלנו סרט חדש על הציפורים והחזירים של משחקי הסמארטפון הפופולרים, רק שהפעם, שני הצדדים מאחדים כוחות כדי להביס איום מאי אחר לגמרי. צפו בטריילר הרשמי:

יחד עם הטריילר גם קיבלנו תקציר רשמי של הסרט:

האנגרי בירדס שלא יודעות לעוף והחזרזירים התככנים מעלים את העימות ביניהם לשלב הבא באנגרי בירדס הסרט 2! כאשר עולה איום חדש אשר מעמיד בסכנה גם את אי הציפורים וגם את אי החזירים, כוכבי הסרט הקודם: רד, הפצצה המתנדפת, ספידי צ'אק והעיט האדיר מגייסים את סילבר, אחותו הקטנה של צ'אק וגם את מנהיג החזירים לנארד, העוזרת האישית שלו קורטני והחזיר הטכנולוגי גארי ויחד הם יוצרים ברית רעועה שתכליתה להציל את בתיהם.

כפי שאפשר לצפות אחרי צפייה בטריילר, הסרט החדש יבנה את ההומור שלו על הכימיה בין החזירים לציפורים וכמובן ישתמש באינסוף בדיחות על חשבון משימת ההתגנבות של גיבורינו.

עם קאסט שחקנים מוצלח של ג'ייסון סודקיס, ג'וש גאד, ביל היידר ופיטר דינקלג', ת'ורופ ון אורמה בכסא הבמאי ותאריך יציאה של אמצע הקיץ, אין ספק שסרט האנימציה יצליח למצוא קהל צעיר שיבוא לראות עוד מהצרות של החזירים והציפורים הפופולרים.

"אנגרי בירדס הסרט 2" יגיע לאקרנים בישראל ב-8.8.2019.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה