סיקור ההרחבה The Crew : Calling All Units – מחליפים צדדים

The Crew :Calling All Units אמור להציג צד שונה למשחק המירוצים, האם זה נכון?

חברת Ubisoft הכריזה לפני כשנה וחצי על משחק המרוצים החדש שלה, The Crew ואמרה שהוא יציג מאפיין שלא ראינו הרבה לפני יציאתו בעולם הגיימינג, עולם פתוח. כאשר שוחרר המשחק לביקורות, ניתן להגיד שהקליטה לא הייתה קלה במיוחד. המשחק נקטל בביקורות ועבר קשיים רבים. לפני כחצי שנה שיחררה Ubisoft את המשחק בחינם לשחקנים במהלך חגיגות ה-30 שלה ומאז מספר השחקנים שבו עלה. בזמן האחרון הרחבה חדשה שוחררה למשחק אשר שמה Calling All Units (או כפי שאקצר אותה בסיקור CAU) שאמורה להציג פן שונה לחלוטין במשחק המירוצים. כאשר קיבלתי את ההרחבה ישבתי ושיחקתי בה במשך שבוע, האם אהבתי אותה? האם היא הצליחה לגרום לי להתאהב מחדש במשחקי מרוצים? הצטרפו אליי וגלו.

אם אתם עקבתם אחריי (מה שכדאי שתעשו) ואחרי הסיקורים שלי אתם כבר יודעים איך הסיקורים שלי בנויים.

  • עלילה
  • סאונד
  • משחקיות
  • סיכום סופי

אם הבנו אחד את השני, בואו ונתחיל.

עלילה
עלילת ההרחבה החדשה CAU הינה עלילה סתמית שמשתווה בערכה לעלילה של סיפור ילדים. בתחילת ההרחבה אתם משחקים כדמות הראשית Alex Taylor אשר מצרף עוד חבר ל”כנופייתו” המהוללת – שוטרת זוטרה שרק עכשיו הצטרפה לכח, Zoei Winberg. במהלך ההרחבה (שאורכה 20 שעות מייגעות) אנו מגלים כמה הדמות של Zoei רדודה וחסרת אופי ועומק, שורות הטקסט שלה מסתכמות בעיקר ב- Got it!, I Want to see them run ושלל יצירות ספרותיות זוכות פרסים. המניעים שלה לא מוסברים כי הרי מה הבעיה ששוטר יעזור לפושע נמלט? כל אחד עושה את זה בימינו, זה מה שנחשב קול. העלילה הכללית שבהרחבה מספרת את סיפור ההמשך של הפרוטגניסט שלנו במשחק Alex במסעו אחרי האדם שהרג את אחיו ממשחק הבסיס. כן, עדיין לא תפסנו אותו ותופתעו מה? גם פה. זה נראה שהעלילה של The Crew נמתחת יותר מדי כמו מסטיק וזה פשוט נראה ש-Ivory Tower נטשו את העלילה ואמרו F*ck It, בוא נדחוף להם עוד עלילה חסרת משמעות כדי להגיד שסיימנו.

סאונד ופסקול
אני חושב שזו אחת מנקודות האור היחידות של ההרחבה הזו, הפסקול של CAU הינו אחד הפסקולים הטובים ששמעתי במשחקים. המוזיקה מתאימה בדיוק לאווירה של המשחק, רדיפה אחרי פושעים במכונית משטרה משופצרת וזריקה של רימוני הלם על שוטרים (לא לנסות בבית, או בכלל). הכאוס שקורה בכבישים מסונכרן באופו יפה עם המוזיקה וגורם לשעות המעיקות של חרישה על מירוצים קלות יותר.

משחקיות
המשקיות של The Crew בהרחבה החדשה לא השתנתה אבל נוספו לה הדברים שהיינו זקוקים להם כל כך, עוד מכוניות. בהרחבה החדשה תוכלו למצוא עוד כ-12 מכוניות חדשות שכל אחת מהן עולה יותר מהבית שלי, עוד כ-6 מסלולי מרוצים שונים והדבר הטוב ביותר! עוד רמות. כן, כן גבירותי ורבותיי המפתחים ב-Ivory Tower עשו את הדבר שחיכינו לו שנים, הם הוסיפו עוד רמות ועוד רכבים נעולים פר רמה, איזה כיף.

סיכום סופי
לסיכום, ההרחבה החדשה Calling All Units הינה הרחבה נוראית, היא לא מביאה לנו שום דבר מיוחד ובסך הכל מציגה לנו מצב חדש של מרוצים עם עוד מגוון מפואר ונחמד של אותו מודל עם גלגלים אחרים. אם ההרחבה הזאת הייתה בחינם או עולה פחות מ-10$, הייתי יכול להעביר אותה, אבל במחיחר שערורייתי סטנדרטי של Ubisoft שעומד על כ-30$ אין מצב שבעולם. אם אתם לא מכורים קשות ל-The Crew או מעריצים שרופים של Ubisoft שחייבים כל דבר אפשרי של החברה, תעשו לכם טובה ותשתמשו ב-30$ הללו לקנות משחק איכותי.

The Crew :Calling All Units

עלילה - 1
סאונד - 5
משחקיות - 5

3.7

מיותר

תעשו לעצמכם טובה ותחסכו את הכסף הזה ששווה לערך של חצי משחק AAA ותקנו משחק איכותי.

User Rating: Be the first one !

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה