The CW Television Network The CW Logo Image #CW_logo_color Credit: © The CW Television Network

The CW – כל החדשות והדיווחים מקומיקון ועד היום

אנחנו ממשיכים בסיכומים שלנו מאירועי קומיקון והפעם אנחנו מביאים לכם את כל החדשות והעדכונים של סדרות הגיבורים של ה-CW מהכנס שבסן דייגו ושאר הדיווחים שהגיעו אחרי

בזמן שקיבלנו לא מעט הכרזות חדשות ומפתיעות על הסרטים של DC בשיתוף Warner Bros, רשת ה-CW נתנה הכרזות משלה לגבי סדרות הגיבורים שאנחנו אוהבים, אז החלטנו לרכז לכם את כל ההכרזות והדיווחים של סדרות אלו שקיבלנו בקומיקון.

החץ

נתחיל עם מי שנחשב כהקפטן של גיבורי העל של DC, החץ הירוק. העונה האחרונה הסתיימה בשיא המתח עם כל חבריו של אוליבר על אי שמתפוצץ לעזאזל ואוליבר רק יכול להסתכל מהצד באימה עם בנו.

בכנס הקומיקס הענק של השנה, קומיקון, קיבלנו טריילר ראשון לעונה הבאה של החץ ולמרות הסוף המותח שקיבלנו בעונה קודמת, הטריילר לא חושף לנו מי חי ומי מת בעונה השישית.

הטריילר ממש מגניב ואפל, ונראה שעלילת הסדרה הולכת יותר להתרכז בדמויות הבסיסיות של הקומיקס- סלייד יהיה נבל בסדרה (למרות שהוא נראה בסדר בפרק האחרון), אוליבר נלחם בלי צוות והקנרית השחורה חוזרת ותעבוד ככל הנראה עם אוליבר.

ואם כבר מדברים על הקנרית השחורה, קיבלנו גם חשיפה ראשונה לתלבושת שלה בעונה השישית והיא נראית נהדר.

חוץ מלהשאיר אותנו במתח מטורף, הפרק האחרון של העונה הביא לסיום סוף סוף את הפלאשבאקים של אוליבר מהתקופה בה היה תקוע על האי ועד שהספינה חילצה אותו, כך שלא מעט מעריצים היו סקרנים מה יהיה בעונה הבאה. לפי הדיווח, בזמן כנס בנאשוויל, סטיבן אמל (אוליבר קווין) חשף שהפלאשבאק הראשון בפרק הראשון של עונה 5 יהיה של האי מתפוצץ.

ישנם פלאשבאקים בפרק הראשון שלוקחים אותנו מיד לתוצאות של האירועים מסוף העונה הקודמת.

בנוסף, הוא הרחיב שיהיו פחות פלאשבקים בעונה החדשה והם לא תמיד יהיו עליו.

אין פלאשבאקים בפרק השני. אתם יודעים איך בעונות האחרונות היו לפעמים פלאשבאקים לא רק של אוליבר אלא גם של דיגל, פליסיטי ורנה. אני חושב שזה יקרה גם השנה, שמדי פעם יהיו פלאשבאקים, אבל הם לא יספרו סיפור לינארי יותר של זמנו של אוליבר על האי. סגרנו כבר מעגל.

ראיון מלא בלינק הבא.

בנוסף, מפיק הסדרה, מארק גוגנהיים, סיפר בראיון בסן דייגו שיהיו פלאשבאקים לעברו של סלייד וילסון. אז מעריצים של הדמות האגדית יישמחו לדעת שהם הולכים לקבל עוד משכיר החרב הקטלני בעונה החדשה.

כפי שראיתם בטריילר Manu Bennet חזר לפרק הראשון של העונה החדשה והוא יחזור גם לספיישל של שני פרקים, שבחלקם הראשון נתרכז מאוד בדמות שלו, אחרי כל מה שעבר ואנחנו מתכננים לעשות את סיפור הרקע של סלייד וילסון בפלאשבאק.

ראיון מלא בלינק הבא.

נראה שהעונה החדשה הולכת לחזור לבסיס של החץ הירוק עם אוליבר לבד עם כל משקל העולם על כתפיו. בין אם המשפט שסלייד אומר בסוף הטריילר מרמז על עונה זו כהאחרונה, אנחנו עוד לא יודעים, אבל הסדרה בהחלט מרגישה בפרקים האחרונים של ריצתה.

הפלאש

אחרי עונה שלישית מאכזבת, שבה בארי נפרד מכולם ונכנס ל-Speed Force כדי להציל את העולם, העונה הרביעית ממשיכה בלעדיו עם צוות מצומצם, נבלים חדשים ולפי הטריילר, הרבה דכאון כמו בעונה הקודמת. אבל מנהל התוכנית טוד הלבינג הבטיח שהאווירה תהיה קלילה יותר בהמשך העונה.

שנה שעברה, ברגע שהראנו שאייריס תמות בעתיד, אז לשמור על האפלוליות ועצב זה נעשה כבר נטל, ולא רק בכתיבה אלא באווירה הכללית של העונה, היא הרגישה מאוד כבדה…אני אוהב את עונה 3, ואת סאביטר ואת הסיפור שסיפרנו, אבל זה הכי אפל שאני אי פעם ארצה שיהיה בסדרה. אז כן, אני חושב שהחלטנו במודע לחזור למצב שבו כולם נהנים להיות בצוות ולהיות אחד עם השני, ולאפשר לפלאש לכייף שוב.

ראיון מלא בלינק הבא.

במהלך כנס קומיקון, צוות השחקנים של הסדרה הסבירו על איך העונה החדשה תתחיל. גרנט גסטין לא יכל לחשוף יותר מדי כי המידע היחיד שקיבל לגבי הדמות שלו זה שהיא עדיין ב-Speed Force. אבל קנדיס פטון (אייריס ווסט) חשפה מה קורה בעיר אחרי עזיבתו של הגיבור שלה.

אנחנו מתחילים שישה חודשים מאוחר יותר. מעבדות S.T.A.R מנסות להחזיק מעמד בלי בארי, אז קיד פלאש מטפל במשימות של בארי; אייריס היא סוג של קפטנית של הצוות במעבדות בעונה זו – או לפחות מתחילה להיות קפטנית בלי בארי – וג'ו, וסיסקו…אנחנו כלנו מנסים להחזיק את העיר בטוחה בלי הפלאש. זה קשה- זה קשה שאין אותו איתנו יותר.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

אנחנו מקבלים הסבר למה שהדמויות הבסיסיות עושות, אבל עוד לא ידוע לנו מה חביב הצופים וכוכב הארי פוטר לשעבר, טום פלטון, יעשה בעונה החדשה. אבל לפי דיווח מוקדם, מסתבר שהשחקן הבריטי לא יחזור בתור דמות קבועה בעונה 4. בין אם ישתתף באיזושהי מידה בעונה החדשה, תלוי לגמרי בשחקן, אבל בינתיים אין אישור לכך.

מה שכן, אנחנו מקבלים הודעה רשמית על שתי דמויות חדשות שיעשו את הבכורה שלהם מעולם הקומיקס בעונה החדשה- הנבל Thinker והגיבור Elongated Man. עד כה אין דיווחים על מי ישחק את נבל הקומיקס הגאון אבל את ראלף דיבני, הגיבור שיכול למתוח ולשנות את צורת גופו בשם Elongaed Man, יגלם השחקן Hartley Sawyer, כוכב מסדרה אחרת ברשת ה-CW בשם Saving the Human Race.

זה בהחלט מרגש לדעת שנזכה לראות בעונה החדשה את אחד הגיבורים הקלאסים של DC. למרות שדיבני לא מפורסם כמו ברוס וויין וקלארק קנט, חובבי הקומיקס יישמחו לראות את הדמות האהובה בפעם הראשונה על המסך.

אבל כדי שלא נשכח מי כוכב הסדרה האמיתי, נסיים את הדיווחים של הפלאש עם חדשות על למה לצפות מהגיבור עצמו. קיבלנו תמונה חדשה מהסט שמראה את בארי לובש חליפה חדשה שמאוד דומה לזאת שלבש בעונה הקודמת.

בנוסף, גרנט גוסטין דיבר בראיון על העונה החדשה ועל ההשפעה של ה-Speed Force על בארי.

אנחנו לא בהכרח הולכים לראות את ההתנסות של בארי ב-Speed Force. אנחנו נראה השפעות של ה-Speed Force על בארי אחרי זה, והוא היה בתוכו שישה חודשים בזמן אמת. אני מניח שה-Speed Force הוא לא לינארי בעניין הזמן, אז בארי חווה שם חיים שלמים מהתחלה ועד הסוף אינסוף פעמים.

אז יכול להיות שנקבל בארי עם התנהגות שונה לגמרי ואפילו יכולות חדשות. עם ניסיון של חיים שלמים, בארי הולך להיות פלאש חדש שלא ראינו עד כה ואולי באמת הפעם כמו שהפתיח אומר, הוא האיש הכי מהיר בעולם.

סופרגירל

סופרגירל קיבלה לא מעט תשומת לב בקומיקון. חוץ מטריילר, שנראה לכם עוד רגע, קיבלנו הרבה חדשות על שחקנים חדשים שמצטרפים לצוות של עונה 3, שחקנים שיחזרו לעונה נוספת ומעט דיבורים על העלילה הצפויה.

בדומה לסדרות "הפלאש" ו"החץ", נראה כי גם "סופרגירל" הולך בכיוון עצוב ומדכא, עם קארה שוב במשבר אישיות. חוץ מדיבורים הרבה על עצב ומאבקים, אנחנו לא ממש מקבלים הרבה בטריילר זה מבחינת עלילה של העונה החדשה. אבל לפי ראיון לאחרונה עם Jessica Queller ו-Robert Rovner, מפיקי הסדרה, הרבה מהעלילה בעונה 3 תתרכז במיקומו המסתורי של מון-אל.

Queller: איפה שמון-אל נמצא ואיך שהוא יחזור יהיה מרכז המסתורין בעונה זו.

הצמד גם הגיב על החדשות שהשחקנית Laura Benanti, שמשחקת את אלורה זור-אל, אמא של קארה, עוזבת את הצוות ואותה תחליף Erica Durance, ששיחקה בסדרת הסופרמן האהובה, "סמולוויל".

Rovner: אנחנו רוצים להמשיך להחזיק את הנוכחות של אלורה בתוכנית בגלל שזה באמת מחבר את קארה לקריפטון והשורשים שלה ומה זה אומר לראות את המשפחה שלה והכוכב שלה מושמדים. זה קרקוע רגשי שתמיד חשוב.

Queller: הנושא של עונה זו זה "מה המשמעות להיות אנושי?" קארה הולכת מאוד להאבק עם נושא זה, וגם כל הדמויות של הסדרה. האובדן של המשפחה שלה וקריפטון מאוד משפיעים על זה. אנחנו עוד רוצים לחקור בצורה אחת או אחרת את יחסי האם והבת.

ראיון מלא בלינק הבא.

שחקנית שכן תחזור בעונה הבאה זו קליסטה פלוקהארט האהובה בתור קאט. אחרי שבעונה השנייה ראינו אותה פחות בגלל מעבר הפקות הסדרה לואנקובר, פלוקהארט אישרה שתחזור לסדרה במתכונת די דומה לעונה קודמת, לא כדמות קבועה אבל כן תצוץ מדי פעם בשביל הכיף.

כמובן שאחרי עזיבתם של מון-אל והנבלים של עונה שעברה, הסדרה עלולה להרגיש טיפה ריקה. אבל מפיקי "סופרגירל" כבר דאגו לדמויות חדשות ומעניינות בעונה החדשה:

  • אדריאן פאסדאר ("גיבורים", "קולוני") ישחק את הקפיטליסט הכריזמטי מורגן אדג', אייל נדל"ן עם תוכניות גדולות וזדוניות עבור סנטרל סיטי.
  • קראל לומבי ("זהות בדויה") יגלם את M'yrnn J'onzz, אביו של ג'ון ג'ונס, Martian Manhunter.
  • Yael Grobglas (מהסדרה Reign) מגלמת את הנבלית הטלפטית Psi.
  • Emma Tremblay ("אליסיום") מגלמת את רובי, ילדה חכמה ועצמאית שנכנסת לצרות בגלל סקרנותה מסופרגירל.
  • Bloodsport (עוד לא לוהק) הוא שכיר חרב רשע עם ציוד חדשני ותוכנית מסוכנת.
  • Samantha March (עוד לא לוהקה) היא אמא של רובי שמאבדת שליטה ואת האנושיות שלה לאישיות השניה שלה, Reign.

ולסיום נדבר על שחקן שהתבקש להשתתף ב"סופרגירל" וסירב, טום וולינג, אותו אתם מכירים כסופרמן של הסדרה "סמולוויל". ככל הנראה, כאשר תיכננו להציג את סופרמן בעונה השנייה, פנו לוולינג לחזור לשחק את איש הפלדה אבל הוא סירב.

אני מכיר את גרג (המפיק בפועל) די טוב והיו לא מעט דיונים, אבל הם רחוקים מלקרות…אני יותר מבוגר עכשיו, אני לא נראה אותו דבר. להופיע בתוכנית ההיא בתור קלארק קנט או סופרמן, לא הייתי רוצה לראות את עצמי עושה זאת בכלל. יש להם טון כל כך שונה.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

בזמן שיש משהו במה של וולינג אומר בקשר לגילו, אבל הטון של סמולוויל וסופרגירל הוא די דומה וכולנו רצינו לראות את וולינג חוזר למסך הקטן בתור סופרמן. מי יודע, אולי נראה אותו בתפקיד שהוא לא סופרמן כמו שההפקה עשו עם דין קיין שגילם את סופרמן בסדרה "לויס וקלארק". אפשר רק לקוות.

אגדות המחר

בזמן שנראה שכל הסדרות של ה-CW יתחילו בעצב ודכאון, העונה החדשה של "אגדות המחר" מכינה לנו אינספור רגעים של כיף עם הצוות שמנסה לתקן את ההיסטוריה. צפו בטריילר מקומיקון:

הטריילר לא מציג לנו יותר מדי מהעלילה שקיבלנו תקציר אליה לפני כמה חודשים, אבל נראה כי נקבל את הגיבורים שלנו נכנסים לעוד צרות לכל אורך ההיסטוריה בגלל מה שהם עשו בסוף העונה הקודמת.

אולי לא קיבלנו את זה מהטריילר, אבל לפי דיווחים מההפקה, הולכים להיות (שוב) מספר נבלים מול האגדות. הנבלית Kuasa תשתף פעולה עם דמיאן דארק (שחוזר מעונה קודמת) ויהיו מספר פרקים עם גורילה גרוד, אחד הנבלים האהובים מהסדרה "הפלאש".

מה שכן קיבלנו מהטריילר החדש זה שיהיו לא מעט רגעים של כיף והרבה איזכורים מהקומיקס. אחד מאיזכורים אלו, אם לא שמתם לב, זה הקרקס המפורסם של Barnum & Bailey שממנו הגיע רובין, עוזרו של באטמן, ואם תסתכלו ברקע של הטריילר, אתם תראו לוליינים שלבושים כמו ילד הפלא.

בנוסף, את הקרקס ינהל P.T. Barnum, אותו מגלם השחקן המפורסם בילי זיין, ולמרות וזה פרק אחד בלבד, זה עדיין יהיה נהדר לראות מישהו מפורסם כמו כוכב הסרט "טיטניק" לשעבר לוקח חלק בסדרת הגיבורים. ואם כבר מדברים על הסרט "טיטניק", אנחנו חייבים להתייחס לחלק האהוב עלינו בטריילר, כאשר מרטין אומר בסופו שצריך לירות במי שבנה את ספינת הטיטניק, כאשר השחקן ויקטור גרבר, שמשחק את מרטין, גילם בסרט "טיטניק" את מהנדס הספינה המפורסמת. רגעים קטעים כאלו של הומור סודי הם הסיבה שאנחנו אוהבים את הסדרה כל כך.

אנחנו מצפים בקוצר רוח לעונה השלישית הכייפית של הצוות ועם ההכרזה הרשמית של מארק גוגנהיים על התחלת ההפקה, אנחנו מקווים לקבל פרטים נוספים לגבי קבוצת גיבורי העל הלא יוצלחים של DC (שהם לא יחידת המתאבדים).

Black Lightning

Black Lightning, שמצטרף השנה לרשת ה-CW וגיבורי העל שלה, לא קיבל טריילר רשמי חדש בקומיקון. אבל מה שהוא כן קיבל זה פרסומת די מגניבה שמכינה אותנו לגיבור על שעוד לא ראינו ב-CW.

טריילר די מגניב אבל פחות מרגש עם הידיעה שהסדרה לא תשתלב בעונה זו עם שאר הסדרות של ה-CW. אבל דבר זה יכול עוד להשתנות, בהתחשב בעובדה שהסדרה התחילה צילומים רק ב-14 באוגוסט, אז יש לצוות ההפקה עוד הרבה מרחב תמרון לעלילה ויכול להיות שהם רוצים לראות אם Black Lightning יצליח מבחינת רייטינג, ואם לא אז אולי יקראו לעזרה מהחץ הירוק והאיש הכי מהיר בעולם.

סיכום

נראה כי לא הולך להיות בכלל משעמם השנה ב-CW. בזמן שנראה ש"אגדות של מחר" ו-Black Lightning יתחילו באווירה כיפית, "סופרגירל", "החץ" ו"הפלאש" יתנו לנו קצת דכאון בתחילת העונות שלהם. אבל עם ההבטחה לרומם את מצב הרוח ב"פלאש" והסיכוי שהעונה הקרובה של "החץ" היא האחרונה וה-CW על בטוח יצליחו למשוך הרבה צופים כרגיל לליגת הצדק הטלוויזיונית של DC.

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה