קינגס מן: ההתחלה – טריילר חדש לקראת צאת הסרט

סרט הפריקוול המצופה "קינגס מן: ההתחלה" מקבל טריילר חדש מלא באקשן והרס של מלחמת העולם הראשונה

אחרי שמגפת הקורונה הביאה להשבתה של תעשיית הקולנוע וכל בתי הקולנוע בישראל, חובבי הסרטים שביננו המשיכו להמתין לראות מתי נוכל סוף סוף לראות שוב סרט על המסך הגדול עם פופקורן ושתייה ביד. החזרה לשיגרה של בתי הקולנוע מתוכננת להיות תחילה איטית עם יציאה של מספר מועט של סרטים, ביניהם סרט הפריקוול של כותר "קינגסמן" בשם "קינגס מן: ההתחלה".

הסרט החדש שלוקח אותנו להיווסדות של ארגון הסוכנים במלחמת העולם הראשונה, ראה לא מעט עיכובים מתאריך יציאתו המקורי, אבל המשכנו להמתין בסבלנות לראות עוד מהעולם מלא האקשן של מתיו ווהן. כעת קיבלנו טריילר חדש שאומר לנו שהסוכנים הבריטים מגיעים למסך שלנו ובגדול. צפו בטריילר הרשמי:

יחד עם הטריילר קיבלנו גם תקציר רשמי של חברת פורום פילם:

בעוד גרועי הרודנים ובכירי הפושעים בעולם מתאחדים וזוממים מלחמה אשר תשמיד מיליונים, אדם אחד מוכרח לצאת למירוץ נגד הזמן על מנת לעצור בעדם. גלו את מקורותיה של סוכנות הביון העצמאית הראשונה ב'קינגס מן: ההתחלה'.

עם צוות שחקנים מכובד שכולל את רייף פיינס, ג'מה ארטרטון, דניאל ברול, סטנלי טוצ'י, מתיו גוד, טום הולנדר, הריס דיקינסון ודג'ימון הונסו, אקשן מדהים והבמאי מתיו ווהן ממשיך את עבודתו על הכותר, אין ספק שמצפה לנו בידור איכותי על המסך הגדול ב-17.9.2020.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה