הדו-קרב האחרון – מאט דיימון ובן אפלק אבירים בימי הביניים

נבחרת כוכבים שכוללת את אדם דרייבר, ג'ודי קומר, בן אפלק ומאט דיימון, תביא למסך את סרטו החדש של רידלי סקוט "הדו-קרב האחרון"

בין אם אתם עוד מעריצים של סרטיו החדשים יותר של רידלי סקוט כמו "פרומתאוס", "רובין הוד" ו"אקסודוס: אלים ומלכים" או לא, אי אפשר להתעלם מסרטיו שוברי הגבולות של סקוט כמו "גלדיאטור", "הנוסע השמיני", "בלאק הוק דאון" ו"בלייד ראנר". כעת, "הדו-קרב האחרון" הולך להיות בתקווה הסרט החדש ביותר להצטרף לרשימת סרטיו המוערכים.

הסרט החדש, שיבוים על ידי סקוט, נכתב וישוחק על ידי מאט דיימון ובן אפלק, שבפעם האחרונה כתבו תסריט וכיכבו בו יחד היה ב"סיפורו של וויל האנטינג", לכן, הצפייה לסרט החדש היא ללא ספק גבוהה. צפו בטריילר:

יחד עם הטריילר, קיבלנו תקציר רשמי:

סרטו החדש של הבמאי האגדי רידלי סקוט 'הדו-קרב האחרון' מגולל סיפור מרתק על בגידה ונקמה מהולה בברוטליות ודיכוי נשים בצרפת של המאה ה-14.

כאשר מתעורר ויכוח בין הלורד קארוז' והלורד לה-גרי, שניהם בני אצילים, על ליבה של מרגריט, אין ברירה אלא לפתור את המחלוקת בדו קרב עד המוות – ואת המחיר ישלמו כולם.

האפוס ההיסטורי המבוסס על אירועים אמתיים יעלה בכיכובה של ג'ודי קומר, שניים מתסריטאי הסרט בן אפלק ומאט דיימון ואל האנסמבל יצטרף השחקן בעל שתי מועמדויות לפרס האוסקר, אדם דרייבר.

הסרט החדש מפוצץ הכוכבים יגיע לבתי הקולנוע ב-14 באוקטובר.

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה