בן אפלק יגלם את באטמן בסרט של הפלאש

האביר האפל של זאק סניידר יחזור לגלימה השחורה בסרט העתידי של הפלאש

זה לא סוד שבן אפלק לא סבל לגלם את האביר האפל, בעיקר במהלך הצילומים של "ליגת הצדק", אבל בשנה האחרונה, רבים גילו שאפלק אהב לעבוד עם זאק סניידר ואפילו אהב את הכיוון שבאטמן קיבל ב"באטמן נגד סופרמן", אבל זה עדיין לא מנע מזוכה האוסקר לפרוש מהתפקיד ולהעביר את המסכה לרוברט פטינסון. כעת, נראה שהוא לוקח (זמנית) את המסכה בחזרה בשביל הסרט העתידי של הפלאש.

בן אפלק יגלם את איש העטלף בחליפה פעם נוספת לצד הפלאש של עזרא מילר ועם מייקל קיטון (באטמן מ-1989) בסרט העתידי שיהיה מבוסס על סיפור ה-Flashpoint, בו בארי אלן ירוץ בין יקומים מקבילים. מה שמסביר למה יהיה יותר מבאטמן אחד בסרט. אנדרס מוסקייטי ("זה"), במאי הסרט, הסביר למה אפלק חוזר לתפקיד:

הבאטמן של אפלק הוא חלק משמעותי מהעוצמה הרגשית של הסרט, האינטרקציה בין בארי לבין ויין של אפלק תביא רמה רגשית שלא ראינו בעבר. זה הסרט של בארי, זה הסיפור של בארי, אבל הדמויות שלהם יותר מחוברות ממה שאנחנו יודעים. שניהם איבדו את אמא שלהם לרצח, וזה אחד הכלים הרגשיים של הסרט. זה איפה שבאטמן של אפלק נכנס לתמונה.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

זה יהיה נהדר לראות את אפלק חוזר ללבוש את החליפה בסרט חדש לגמרי ("ליגת הצדק" של סניידר לא נחשב) ואנחנו מניחים שהם יסבירו את הקיום של הבאטמן של אפלק והבאטמן של פטינסון באמצעות הקונספט של היקומים המקבילים. נראה שמצפה לנו סרט אפי.

The Flash מתוכנן לצאת בבתי הקולנוע ב-3 ביוני 2022.

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה