מותחן הריגול “The Little Drummer Girl” מקבל טריילר

רשת הטלוויזיה AMC שחררה טריילר, פוסטר ותקציר למותחן הריגול “The Little Drummer Girl”.

מבוסס על הספר של הסופר הבריטי ג’ון לה קארה, “The Little Drummer Girl” עוקב אחר שחקנית בריטית בשם צ’ארלי שנקלעת לתוך מרדף של המוסד הישראלי אחר מחבלי באש”ף באירופה.

עד כה AMC וBBC שחררו תמונות מעטות שנתנו הצצה אל עבודתו של הבמאי פארק צ’אן-ווק אשר החליט להשתמש בצבעים בוהקים וחיים, ניגוד מוחלט לצבע של הנרטיב, ובוודאי, למראה הרגיל שנמצא במותחנים ריגול דומים. אבל הטריילר והתקציר שיצאו מציעים הצצה אל העלילה שמשרה אווירה של אי נוחות בה אף אחד לא מגלה את זהותו האמתית.

תקציר:

“The Little Drummer Girl” טווה סיפור של ריגול ותככים בינלאומיים, של אהבה ובגידה. השחקנית הצעירה והמבריקה צ’רלי (פלורנס פוג) נפגשת במקרה עם זר מסקרן בזמן חופשה ביוון, אבל מהר מאוד מתברר כי כוונותיו רחוקות מרומנטיות. האיש הוא בקר (אלכסנדר סקארסגארד), קצין מודיעין ישראלי, שמסבך אותה במזימה מורכבת ומסוכנת שנוצרה על ידי ספימסטר, קורץ (מייקל שאנון) “.

בנוסף שוחרר גם פוסטר שמראה את חוסר הוודאות והדרמה שהתכנית תציג, כשפניהם של הדמויות חתוכות כאילו משתקפות על שברי מראה ומתחתן מכונית עולה באש לאחר פיצוץ.

עם שחקנים כמו מייקל שאנון (“באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק“), אלכסנדר סקארסגארד (“האגדה של טרזן“)  ופלורנס פוג (“ליידי מקבת”), התקופה הצבעונית שהמיני סדרה ממוקמת בה ובמאי כמו פארק צ’אן-ווק שידוע בפלטות הצבעוניות שלו בסרטים, נראה ש-“The Little Drummer Girl” הולכת להיות מיני סדרה מרהיבה למראה.

“The Little Drummer Girl” תצא אל רשת השידור AMC ביום שני, 21 בנובמבר בשעה תשע בערב.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה