הדמות הבאה עבור Dragon Ball Fighterz הוצגה ב-EVO

Dragon Ball Fighterz מקבל דמות נוספת לרשימה המכובדת של דמויות אנימה בעל יכולת ווקלית מרשימות. ההכרזה הזו לא אמורה להפתיע מעריצים וותיקים של הסדרה, ככה זה שאתה אח של הנבל המוצלח ביותר.

שנה שעברה משחק המכות Dragon Ball Fighterz הוצג לראשונה עבור הקהל הרחב באליפות משחקי המכות השנתית – EVO. בניגוד לשנה שעברה, בה היה ניתן לשחק רק בדמו מיוחד של המשחק שקדם אפילו לבטא הראשונה במשחק, הפעם המשחק המלא הוצג לראשונה ולכל מי שרוצה יש גישה למשחק ולא רק לשחקנים מקצועניים וערוצי יו טיוב מוצלחים. אחת ההוכחות להצלחה הבולטת של המשחק היא שמדובר במשחק הכי פופלרי ב-EVO והעובדה שהגמר היה נפלא ומלא באמוציות ללא ספק לא פוגעות במשחק לקראת היציאה שלו לקונסולת ה-Switch. אז Bandai Namco לא ישנה בשמירה והציגה טריילר חדש למשחק במהלך האליפות.

תחילת הטריילר היא תקציר של הקרב בין לוחמי הכוחות המיוחדים של כדור הארץ לשני הסאיינים הפולשים ומשתמשת בשתי הדמויות החדשות האחרונות שנוספו למשחק ובנאמנות הידועה של המשחק למנגה המקורית. אבל אז קיבלנו הכרזה על לוחם חדש המצטרף אלינו וזה… בדיוק מי שחשבו שהוא יהיה, קולר, אחיו הלא קאנוני של פריזה. קולר נלחם בכוחו המלא, או הצורה החמישית שלו למי שעדיין עוקב. במדד הפופולריות קולר נמצא אחרי הדמויות הראשיות ולפני הנבלים מהסרטים, מלבד ברולי כמובן. אז זה לא מפתיע שזה מי שקיבלנו. מדובר בפעם הראשונה שאנחנו מקבלים הכרזה על דמות חדשה שתבוא בצורת DLC לבד ולא בזוג. מה שכנראה אומר שיש עוד דמות שתצטרף אליו. אני מניח שמדובר בג'ירן מכיוון שעבר מספיק זמן מאז שהוא הוצג ומדובר באחת הדמויות הפופולריות. עוד אפשרות פופולרית, אבל מעצבנת, היא שגוקו אולטרא אינסטינקט יקבל מקום של כבוד. ואני שואל מתי Namco יקבלו אומץ ויתנו לנו את בולמה עם רובה ואולנג לכל הרוחות???

Dragon Ball Fighterz זמין עבור המחשבים האישיים וקונסולות ה-Xbox One וה-PlayStation. גרסת ה-Switch תהיה זמינה בספטמבר.

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה