אולפני Legendary על ריבוט ל-The Toxic Avenger

הסרט משנת 1984 “The Toxic Avenger” בדרך לעבור ריבוט על ידי אולפני Legendary Entertainment.

את האולפנים Legendary Entertainment אתם וודאי מכירים בעיקר מיצירת טרילוגיית “האביר האפל” של נולאן וסרטי “עולם היורה”, וכעת הם רכשו את הזכויות ליצירת סרט המבוסס על “The Toxic Avenger” ולא- זה לא יהיה על הסכנות באלכוהליזם של טוני סטארק.
האולפנים גם אחראיים על הפקת סרטי “הבלש פיקאצ’ו” ו-“גודזילה: מלך המפלצות” העתידים לצאת שניהם במהלך חודש מאי 2019.

הסרט המקורי (וההמשכים שלו) נוצרו במקור על ידי אולפני Troma Entertainment, אולפן שהתמחה בעיקר ביצירת סרטי פארודיה וטראש באיכות ותקציב נמוכים, ופחות באיכות עלילתית, כתיבה, אפקטים או בימוי ראויים לשבח.
בין הסרטים של האולפנים ניתן למצוא לכך דוגמאות בשפע כמו “Killer Condom” או  “Cannibal! The Musical”- לא בדיוק טרנטינו או נולאן לאניני טעם.
אך לאורך השנים הסרטים צברו קהל מעריצים והפכו לסרטי קאלט נישתיים- בעיקר בארצות הברית, כאשר הבולט ביותר ביניהם הוא “The Toxic Avenger”.

כעת נראה שאולפני Legendary Entertainment לקחו לעצמם למטרה להביא את הסרט אל קהל המיינסטרים.
The Toxic Avenger המקורי מספר את סיפורו של מלווין ג’אנקו, אשר לאחר נפילה לתוך בור מלא פסולת רעילה, הופך ליצור עצום ומעוות בעל כוח עצום.
הוא מאמץ את השם Toxic Avenger (או Toxie בקיצור) ומשתמש בכוח החדש שלו לטובה, ובוחר להילחם בפשע.

על אף רכישת הזכויות ליצירת הסרט, נכון לעכשיו עוד לא ידוע מי יכתוב או מי עתיד לביים את הסרט, אבל גם לויד קאופמן וגם מיכאל הרץ (שהקימו יחד את Troma) עתידים לקחת על עצמם את תפקיד המפיקים.

הסרט המקורי של The Toxic Avenger יצא לאקרנים בשנת 1984, ולאחריו יצאו עוד 3 סרטי המשך, סדרת טלוויזיה מצוירת לילדים, הופעת במה מוזיקלית ואפילו- תאמינו או לא: חוברות קומיקס מאת חברת Marvel.
כבר קרוב לחמש שנים שיש דיבורים בתעשיית הקולנוע על ליצור מחדש את טוקסי, כשבשנת 2013 ארנולד שוורצנגר דיווח כי הוא עתיד לככב בסרט, ובשנת 2017 קווין סמית’ דיווח כי דחה הצעה לביים חידוש לדמות.

אנחנו היום בשלב בו סרטי גיבורי העל הם בשיא ונראה כי כל חברה רוצה לעצמה גיבור על שיהיה מזוהה עימה, גם אם אין לו את השיניים המושלמות של קפטן אמריקה.
ולמרות שלאולפני Legendary יש כבר את טרילוגיית סרטי גיבור-העל שנחשבת עד היום ליצירת אומנות גם בקרב מבקרי קולנוע שאינם צופים בסרטי קומיקס, נראה שהתיאבון לעוד גיבורים לא עוצר.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה