טריילר ראשון רשמי ל-Godzilla: King of the Monsters

כל המפלצות האגדיות של חברת Toho מגיעים למסך הגדול בכל העולם בפעם הראשונה ב-Godzilla: King of the Monsters

מאז ההצלחה המסחררת של חברת Marvel, כל חברת סרטים מנסה ליצור יקום סינמטי ולרוב נכשלת (Universal), אבל אחת החברות שכבר התחילה להביא לנו יקום סינמטי מוצלח היא חברת Legenday שמביאה לנו את קינג קונג וכל המפלצות האהובות של חברת Toho באמצעות "קונג: אי הגולגולות" ו-Godzilla: King of the Monsters.

אחת הבעיות העיקריות של "גודזילה" משנת 2014 זה שלא רואים מספיק את גודזילה והסרט יותר מדי חשוך. אבל לפי הטריילר הראשון של סרט ההמשך שהגיע בקומיקון, נראה שהפוקוס הולך להיות הפעם על המפלצות מאשר בני האדם, מוזמנים לראות:

למרות שהסרט עדיין נראה די חשוך כמו הראשון, זה פשוט אדיר לראות את כל המפלצות המפורסמות של Toho סוף סוף על המסך- אפשר לראות בטריילר את מות'רה מאחורי ערפל, הצל של רודאן ואת קינג גידורה עומד לתקוף. בנוסף, במאי הסרט מייקל דוהרטי גם אמר במהלך הכנס שהוא מתכנן להביא עוד מפלצות למסך בסרט זה.

אני באמת מקווה שהסרט החדש יתפקס במפלצות (שכעת נקראות טיטאנים), אבל זה קצת מרגיש כאילו אנחנו מקבלים את הסרט משנת 2014 שוב רק עם עוד מפלצות. יכול להיות שהם פשוט נמנעים מלהראות את המפלצות עד השחרור הרשמי של הסרט, אבל אחרי האכזבה של לחכות לראות את גודזילה ואז לקבל רק 20 דקות איתו על המסך, אני לא מעלה ציפיות יותר.

בנוסף, אני די אהבתי את העלילה שהם התחילו לבנות ב-"קונג: אי הגולגולת", שכדור הארץ פעם היה שייך למפלצות הענק ושהם ירצו לקחת חזרה את הכוכב. במקום הלקח הסביבתי שהם מנסים להעביר פה- שהמין האנושי הוא חיידק, שכבר שמענו עשרות אלפי פעמים בסרטים אחרים.

בכל מקרה, אני על בטוח אלך לראות את Godzilla: King of the Monsters על המסך הגדול ב-22 במרץ שנה הבאה, כי זו הדרך היחידה לראות קרבות בין מפלצות ענק.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה