טריילר חדש לפרק 3 של The Walking Dead: The Final Season

פרק חדש עומד בפתח של המשחק The Walking Dead: Final Season, עם הופעת אורח מפתיעה במיוחד.

העונה האחרונה של המשחק The Walking Dead של חברת Telltale עדיין ממשיך ובועט קדימה. זאת הודות ל-Skybound Games, שרכשו את המשחק בעת הסגירה של Telltale Games. כעת שהפרק ה-3 במשחק צפוי לצאת במהלך שבוע הבא, אנחנו זוכים לקבל טריילר חדש עבורו.

בטריילר מוצגת לנו מעט מהמכניקה של הפרק החדש, הנקרא בשם Broken Toys. על מנת שתוכל להציל את חבריה, על Clementine להיטמע בתוך קבוצה של זומבים רעבים, ולספק הסחת דעת על מנת שחבריה יוכלו לברוח. האופן בו אנחנו נשחק ונחליט את ההחלטות במהלך הפרק הזה, ישפיע באופן ניכר על סוף המסע הארוך הזה, אז יהיה עלינו לבחור בחוכמה רבה. מי שעוקב באופן הדוק אחרי סדרת המשחקים הזו, יזכה לשים לב כי ישנה גם הופעת אורח של דמות מהעבר.

הפרק ה-3 במשחק The Walking Dead: The Final Season ישוחרר ב-15 לינואר עבור ה-Xbox One, Playstation 4, Nintendo Switch וה-PC. לצערינו שאר הפרקים של המשחק יהיו זמינים לרכישה עבור ה-PC בלבד, באמצעות Epic Games Store. אלו מכם שרכשו את ה-Season Pass ב-Steam יזכו לקבל את שאר הפרקים הנותרים של המשחק בעת ההשקה שלהם.

מה יעלה בגורלה של Clementine? כיצד יראה הסוף של המסע הארוך שלה בארץ הזומבים? האם גם אתם מתבאסים שלא נזכה לראות את שאר הפרקים יוצאים עבור הקונסולות? נשמח שלמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה