The Walking Dead

The Walking Dead: The Final Season – דמו ותאריך שחרור הוכרזו

גרסת ההדגמה למשחק The Walking Dead: The Final Season זמינה כעת עבור ה-Playstation 4 ו-Xbox One.

חברת Telltale בשיתוף עם Skybound Entertainment מביאות לנו את גרסת ההדגמה של המשחק The Walking Dead: The Final Season. בגרסה זו אנחנו זוכים לשחק ב-15 הדקות הראשונות בהרפתקאה האחרונה של קלמנטיין. הדבר הנוסף שגרסת ההדגמה הזו נותנת לנו, זו החוויה של מערכת הקרב, מערך המצלמות והאומונות החדשה שנמצאות בעונה האחרונה של The Walking Dead של Telltale. את גרסת ההדגמה ניתן להוריד כעת ב-Playstation 4 ו-Xbox One.

הפרק הראשון ב-The Walking Dead: The Final Season יהיה זמין לרכישה החל מה-14 באוגוסט עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC. החידוש הפעם זה שאותה עונה אחרונה בסדרה תגיע גם לקונסולת ה-Nintendo Switch מאוחר יותר השנה. למי מכם שמנסה את ההדגמה ורוצה כבר לשריין לעצמו עותק של המשחק, ניתן לבצע רכישה מראש בעלות של $19.99. כל שחקן שרוכש מראש את The Walking Dead: The Final Season, יזכה לקבל גישה להורדה של כל אחד מארבעת הפרקים של המשחק, ברגע שהם יהיו זמינים.

בשורה משמחת לבעלי הקונסולות שמבצעים את הרכישה מראש. מי שמבצע את הרכישה באחת משתי הקונוסולות (Playstation 4 או Xbox One) יקבל באופן אוטומטי גם את The Walking Dead: The Telltale Series Collection. אותה גרסה מכילה בתוכה 19 פרקים של המשחק עטור הפרסים ומאגד אותם לחבילה אחת מושלמת, כל זה בתור בונוס לרכישה המוקדמת של העונה האחרונה (מאוד משתלם אם אתם שואלים אותנו). כמובן שגם את שחקני ה-PC לא שחכו, ומי שמבצע רכישה מוקדמת של המשחק, יקבל 10% הנחה מסך כל המחיר. חשוב לנו לציין כי כל ההנחות המצויינות כאן יסתיימו בעת ההשקה של המשחק (14 לאוגוסט).

במרכז הסיפור יש לנו את קלמנטיין, שכעת שורדת בכוחות עצמה והגיעה לפרק האחרון במסע שלה בעולם מלא הזומבים. אחרי שנים של מאבק מתמשך במתים וגם בחיים, ייתכן שבית ספר מבודד הוא המקום לו היא הולכת לקרוא בית. אבל להגן על אותו בית אומר גם כי היא תהיה חייבת להקריב דברים. עליה להמשיך לשרוד ולהפוך למנהיגה בעודה מגינה על איי ג’יי, נער יתום שהוא השריד האחרון למה שהיא יכולה לבוא ולקרוא לו משפחה. בעונה הזו אנחנו הם אלה שמובילים את קלמנטיין הלאה אל העתיד שלה.

החידושים הצפויים לנו ה-The Walking Dead: The Final Season:

  • יותר שליטה – מערכת מצלמה חדשה, יותר חופש לבוא ולחקור סביבות חדשות ועשירות וסצנות מלאות בקרבות לא מתוכננים שתופסות את הפחד של החיים מהעולם שורר מתים מהלכים, שרק רוצים לאכול את כל מה שנקרה בדרכם.
  • אומנות ויזואלית חדשה – סגנון האומנות הגרפית מלאת הדיו השחור מדפי הקומיקס של זוכה הפרסים Eisner. אותה אומנות באה לחיים במשחק ומקנה לנו את החוויה של המתים המהלכים כפי שמעולם לא חווינו אותם קודם לכן. המשחק תומך ברזולוציית 4K עבור מכשירים תואמים.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה