“המכשף”-טריילר סופי- הפלישה לנילפגארד

“המכשף” מבוססת על סדרת ספרים וסיפורים קצרים בעלי שם זהה שנכתבו על ידי הסופר אנדז’יי ספקובסקי. מלבד סדרת הספרים יצא זיכיון למשחקי הוידאו המצליחים של CD Projekt Red. כעת, עתידה להגיע ל-Netflix הסדרה המדוברת “המכשף”. הסדרה עוסקת בגראלט מריוויה (אותו יגלם הנרי קאביל), צייד מפלצות בודד הנאבק למצוא את מקומו בעולם דמיוני, אך כאשר הגורל מפגיש אותו עם קוסמת רבת עוצמה ונסיכה צעירה עם סוד מסוכן, השלושה מוכרחים ללמוד לנווט יחד ביבשת הפראית. כעת תוכלו להתרשם מהטריילר הסופי ששוחרר ולשמוח ש-Netflix אישרה עונה שנייה.

הטריילר מספק הצצה חטופה לעולם הפנטזיה הגועש ומציג את השינויים הרבים שחלו מאז הכרזת יציאת הסדרה במאי 2017 והכרזת צוות השחקנים בספטמבר 2018. ניתן לראות שחקנים חדשים שלוהקו והיכרות רחבה יותר עם עולם הפנטזיה. הטריילר מכיל מספר סצינות קרב שממחישות את הפלישה לנילפגארד. בנוסף, אנחנו מבינים לעומק את הדמות של סירי הנסיכה ורואים את גרלט משתף פעולה עם ינפר (אניה צ’אלוטרה) על מנת להגן על סירי. להלן הקישור:

טריילר הסדרה נראה מבטיח. הסדרה מציגה סיפור רחב יריעה שבוודאות לא יוכל להשתרע על פני עונה אחת ומלבד עונה נוספת יכול להיות שהיא תספק ל-Netflix עונות רבות. בנוסף, יש השוואה בין סדרה זאת ל”משחקי הכס” ועל כן הסדרה נראית מרתקת.

העונה הראשונה של הסדרה תעלה ב-20.12.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *