המתים המהלכים : סדרת בת בפיתוח ברשת AMC

העץ הגדול של "המתים המהלכים" ממשיך לצמוח בלי הפסקה, עכשיו כשנודע שסדרת בת חדשה של סדרת הזומבים המצליחה, מתחילה בפיתוח ברשת AMC.

הסדרה "המתים המהלכים" מבוססת על קומיקסים על ידי הסופר רוברט קירקמן, מי שגם עובד כמפיק בפועל של כל הסדרות הקשורות לזה. הסדרה עוקבת אחר חבורה שבמרכזה הגיבור ריק גריימס הנלחמת נגד כמובן מתים מהלכים, או בשמם המפורסם יותר- זומבים.
הזיכיון ידע מספר אדפטציות נוספות לקומיקסים עם סדרת הבת- "אימת המתים המהלכים", וכמובן העובדה שעוד מעט יתחילו העבודות על שלושה סרטים נוספים.

ועכשיו, המנהל בפועל של ענקית התקשורת- AMC אד קארול, צוטט כשאמר שסדרת בת חדשה מתחילה ב-"פיתוח אקטיבי", וש- "אנחנו עדיין לא במקום שנוכל לדבר על בכורה. אבל העסקנו אנשים יצירתיים שיכולים לקחת את הסיפור למקום מקורי".

עדיין לא ידוע מה העלילה שבה תרצה להתמקד סדרה זו, אבל שמועות אומרות שהסדרה כנראה תתמקד בדמותה של- מגי, אחרי שהכוכבת שמגלמת אותה בסדרה לורן כהן סיפרה שיש "שיחות" על ספין- אוף לדמותה הפופולרית.

"המתים המהלכים" צריכה גם בלי ספק עכשיו תוספת אנרגיה אחרי שהסדרה הגיעה לשפל רייטינג בתחילת העונה התשיעית, כשגם סדרת הבת שלה- "אימת המתים המהלכים" הגיעה גם לשפל בעונה הרביעית אחרי שהרגה שתיים מהדמויות המרכזיות שלה.
נקווה שסדרה חדשה, תחזיר את ההתלהבות לאימפריה שכל כך מגיע לה אותה.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה