טום הארדי נבחר לגלם את הנבל Venom

השחקן טום הארדי הולך לגלם את אויבו המושבע של ספיידרמן, Venom.

אחרי שקיבלנו את החדשות על כך שב-2018 יצא סרט חדש על אויבו המושבע של ספיידרמן, Venom, לא יכולנו לחכות לדעת מי הולך לגלם את אחד הנבלים הקטלנים של Marvel וכעת נראה שהשחקן הנודע טום הארדי נבחר לתפקיד.

זאת תהיה הפעם השנייה של הארדי בתור נבל קומיקס, אחרי שגילם את האיש ששבר את גבו של באטמן בסרט “עלייתו של האביר האפל, ביין. הפעם הארדי יגלם את אדי ברוק, הדמות שהכי מפורסמת בתור Venom.

הבמאי שיוביל את הסרט הולך להיות Ruben Fleischer, שביים את “זומיבלנד” בכיכובם של אמה סטון וג’סי אייזנברג. ההודעה על בחירתו של הארדי לתפקיד הגיעה מחשבון הטוויטר של Sony עם תמונה של הארדי.

יהיה מעניין לראות אם סיפור הרקע של אדי ברוק יהיה זהה לקומיקס משנת 1986, או ש-Sony ימציאו לדמות רקע חדש שאיכשהו יקשר לספיידרמן של טום הולנד. בקומיקס, בדומה לסרט “ספיידרמן 3”, אדי הוא עיתונאי שעשה טעות מקצועית שהובילה את הקריירה שלו להרס על ידי ספיידרמן, והוא נחשף ליצור חייזרי שחור שנקשר לספיידרמן בעבר והופך אותו ל-Venom.

הארדי הוא בחירה מצוינת לגלם את הנבל, מבנה הגוף שלו והמראה המאיים שלו מתאים להתנהגות המסוכנת של אדי ברוק. בנוסף, לשחקן יש היסטוריה של סרטי אקשן מצליחים כמו “מקס הזועם: כביש הזעם” ו”ההתחלה”, ונחשב לאחד השחקנים הכי הנחשבים של הוליווד. Sony בחרו שחקן שיביא את תשומת הלב שהם צריכים לסרט הספין-אוף לספיידרמן.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה