כותר רובוטריקים מקבל סדרת אנימציה חדשה של נטפליקס

סדרת האנימציה החדשה של כותר רובוטריקים Transformers: War For Cybertron Trilgoy: Siege מקבל טריילר רשמי של חברת נטפליקס.

מאז שהושקו בשנות השמונים, סדרת הצעצועים "רובוטריקים" של Hasbro הולידה כותר מסיבי שהביא לחיים סדרה מצוירת מצליחה שהולידה סרט אנימציה מלא, מספר סדרות אנימציה נוספות ו-6 סרטים מצליחים ביקום הסרטים של מייקל ביי.

כעת, כותר הצעצועים עושה את דרכו אל תוך נטפליקס עם סדרת האנימציה החדשה Transformers: War For Cybertron Trilogy: Siege, שטכנית יכול להיחשב בתור אדפטציה למשחק וידאו, כיוון שנראה שהסדרה מבוססת על משחקי War For Cybertron אבל טכנית מבוססת על ליין הצעצועים החדש. צפו בטריילר הרשמי:

יחד עם הטריילר קיבלנו תקציר מלא:

Transformers: War For Cybertron Trilogy: Siege מתחיל בשעות האחרונות של מלחמת האזרחים ההרסנית בין הרובוטריקים והשקרניקים. המלחמה שקרעה את כוכב הבית סייברטרון נמצאת בנקודת חוסר איזון. שני מנהיגים, אופטימוס פריים ומגטרון, שניהם רוצים להציל את עולמם ולאחד את עמם, אבל רק בתנאים שלהם. בניסיון לסיים את הקונפליקט, מגטרון שוקל להשתמש באולספארק, מקור החיים והאנרגיה של סייברטרון, כדי לפרמט את הרובוטריקים, בכך לאחד את סייברטרון. מועטים, עם נשק מופחת ותחת ביצור (Siege), הרובוטריקים התשושים מהקרב מארגנים תקיפות במטרה, אם הכל ילך טוב, לשים סוף עם בחירה לא קלה: להרוג את הכוכב שלהם כדי להציל אותו.

רק לפי האנימציה והסיפור המתוכנן, אפשר לראות שמדובר בסדרה איכותית שתתפוס נהדר את רוח הצעצועים והסדרה המצוירת המקורית. בנוסף, לרוח המשחקים המצוינים.

הסדרה מתוכננת לצאת השנה והיא תהיה בנויה מ-6 פרקים באורך 22 דקות כל פרק.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה