לוגו חברת לנובו

Lenovo מכריזה על סדרות חדשות כחלק ממשפחת ThinkPad

חברת Lenovo הודיעה על הגעתן של סדרות ניידים חדשות אשר יהיו חלק ממטריית ה-ThinkPad שלה

הסדרות החדשות באות לקדם פרודקטיביות, כוח ועוצמה בצורה קומפקטית כשכל סדרה מתמקדת בהיבט אחר.

נתחיל עם קטגוריית הפרודקטיביות, בה נמצאת סדרת ה-L ובתוכה נמצאים הדגמים: ThinkPad L14, L15, L13, L13 Yoga.
אחרי חישוב מסלול מחדש של הסדרה, Lenovo מביאה לנו מחשבים קלים ודקים יותר ללא התפשרות על הכוח. על מנת להשיג קישוריות מהירה במיוחד, הניידים בסדרה זו יגיעו עם Wi-Fi 6 ותמיכה ב-CAT 16 WWAN. חברת Lenovo הוסיפה לניידים כפתורי פונקציה לזירוז תהליכים. מעבר לכל זה, דגמי ה-L15 וה-L14 יגיעו כבר עם גרסאת ה-Pro של Windows 10 ישר מהקופסא, תמיכה בתקן Dolby Audio ואפשרות להעלות את בהירות המסך לרמה גבוהה במיוחד. למחשבים אלו תהיה גם האפשרות להתחבר באמצעות טביעת אצבע, דבר שמתחיל לקבל תאוצה בזמן האחרון. מה שעוד מיוחד בדגמים הללו, היא האפשרות לבחור בין מעבדי Intel מהדור העשירי למעבדי AMD מסדרת RYZEN 4000 Pro.

נמשיך לקטגורית הכוח, סדרת ה-T מונה את הדגמים: ThinkPad T14, T14s, T15. הסדרה הזו הייתה ונשארת הסדרה המרכזית תחת מטריית ה-ThinkPad של Lenovo. הדגמים יגיעו עם מסך בגודל של 15 אינץ' ו-14 אינץ' בהתאמה. בדומה לסדרת ה-L, כל הדגמים בסדרת ה-T יגיעו עם Wi-Fi 6 ותמיכה ב-CAT 16 WWAN ,Lenovo, גרסאת ה-Pro של Windows 10 ישר מהקופסא, תמיכה בתקן Dolby Audio ועוד. בדומה לסדרות האחרות, דגמי ה-T14 וה-Y14S יגיעו עם אפשרות בחירה בין מעבדי Intel למעבדי AMD כשהדגם T15 יגיע רק עם מעבדי Intel.

ונסיים עם הקטגוריה הקומפקטית, סדרת ה-X תכלול את דגמי ה-X13 וגם את צורת השתיים באחד שהחברה כל כך אוהבת, ה-X13 Yoga. סדרה זו למעשה שואפת להגיע לעוצמה הנמצאת בסדרת ה-T רק בצורה קטנה יותר לאנשים המסתפקים במחשב נייד בגודל של 13 אינץ'. הדגמים מציעים מסך עם רזולוציית FHD, בהירות של 500 ניטים וגם חיישנים מיוחדים העוזרים לשמירה על פרטיות מעיניים נודדות מעבר לכתף של המשתמש. גרסאת ה-Yoga של המכשיר תכלול בנוסף רמקולים המבוססים על טכנולוגיית Dolby Audio, אפשרות לרזולוצית UHD עם פאנל PLED. גרסאת ה-Yoga תגיע עם מעבדי Intel מהדור העשירי אך הגרסא הרגילה תציע אפשרות בחירה בין Intel לבין AMD.

כל הדגמים החדשים יגיעו לישראל השנה בסוף הרבעון השני ( איזור יוני ~ יולי) כשאת המחירים נדע כנראה קרוב יותר לזמן ההשקה.

אודות טל גורן

טל גורן, בן 25 ולומד לתואר ראשון במערכות מידע. בתחום המחשבים והגאדג'טים כבר כמה שנים טובות ואף בניתי את המחשב שלי בעצמי. בין המשחקים שהכי אהבתי נמצאים The Witcher 3, Tekken 3, Ori And The Blind Forest & To The Moon

השאר\י תגובה