החברה Ubisoft מודיעה שיחשף משחק חדש ב-E3

החברה יוביסופט חושפת שהיא כרגע עובדת על משחק נוסף שלא שמענו עליו, ופעם ראשונה שנשמע עליו יהיה בתערוכת ה-E3 השנה שתתקים בחודש הבא

כידוע לכולנו, יוביסופט כרגע עסוקה בפיתוח משחק עולם פתוח שהספיק כבר ליצור העדה רבה מקרב גיימרים בעולם, Watch Dogs. אך לפי מה שהתגלה זהו לא הכותר היחיד שכרגע החברה הבריטית פועלת עליו.לפי מידע שפורסם ב"ג'ויסטיק", מנכ"ל יוביסופט בענייני הרהורים פאולינה ג'אקאי אמרה היום במהלך כנס עיתונאים של Game Horizon שיוביסופט יחשפו את המשחק החדש הזה השנה, ב E-3 2013. "אנחנו עובדים על Watch Dogs" אמרה ג'אקאי, "אנחנו עובדים על Just Dance 4, ואנחנו עובדים על משהו הייתי רוצה לספר לכם עליו אך איני יכולה, זה יוכרז ב E3".

תערוכת ה-E3 שכל שנה מציגה לנו את החידושים לקראת שנה חדשה, היא תערוכת הגיימינג היוקרתית בעולם. החברות הגדולות ביותר בעולם באות להציג את המוצרים שלהם, את מה שהם מתכננים להוציא ומתי ואף להציג לנו מידע/מוצרים שבחיים לא שמענו עליהם.יובוסיפט שכרגע עובדת על שני משחקים מרכזיים, עסוקה בעשיית פאטצ'ים ותיקונים למשחק FarCry3 שיצא לא מזמן ואף הכותר החדש של Assassins Creed Black Flag שכולנו הספקנו לשמוע עליו נמצא בפיתוח.כל אלה והמידע שישנו משחק חדש שבפיתוח, אומר שE-3 השנה יהיה מפתיע ומלא דברים חדשים, כי אני בטוח של החברות יתנו פייט רציני.

מצד אחד הרבה מאוד משחקים כרגע נמצאים בראשה של החברה הבריטית יוביסופט, אך מצד שני המשחק האחרון שהיא הוציאה לבד היה Driver: San Francisco שלדעתי לפחות היה משחק מאוד מוצלח ומהנה יחסית למשחקי מירוצים רבים כיום שאין בהם אקשן ומשהו שירתק אותך למסך.

חברות נוספות שהודיעו שהולכות להציג בתערוכת ה-E3 משחק/כותר חדש שלא נראה לנו לפני זה הן:Dice, BioWare , EASports וגם Respawn Enterteinment, כך שהשנה יוצגו לא מעט משחקים שבחיים לא יצא לנו לשמוע עליהם.

אתם מוזמנים לראות את התערוכה שהציגו יוביסופט שנה שעברה ב E3 למי שפספס כאן:

בואו לדון על כל דבר אחר בפורום האתר
אשמח כמובן לתגובות, הן מחממות לי את הלב 3>

מכירים עוד על משחקים? רוצים לכתוב כתבות באתר? לעזור להתפתחות האתר? לכתוב מדריכים?
צרו קשר בדף המשוב שלנו – בואו להיות חלק מצוות האתר שלנו!

אודות Vadim

אני מנהל צ'אנל גיימינג ישראלי המעלה סרטונים בעלי תוכן רחב במספר מגוון מאוד של נושאים, משחקים וסוגי עריכות. fpsrullers

4 תגובות

  1. good

  2. יברה מעולה. אין על המשחק אופריטן פלשפוינט שהייתי משחק בילדותי..

    תגידו, למה שח

  3. יברה מעולה. אין על המשחק אופריטן פלשפוינט שהייתי משחק בילדותי..

    תגידו, למה שלא תסקרו את כל התערוכה.. מוכן לעזור!!
    [email protected]

  4. יפה מאוד תודה על המידע

השאר\י תגובה