טריילר לסדרת האנימציה “Undone” מבית Amazon

טריילר לאנימציה למבוגרים “Undone”

רוזה סאלאזר מביאה טריילר מרשים לסדרת האנימציה החדשה “Undone” מבית Amazon. בהתחשב בכך שסדרה זו היא הראשונה מסדרות האנימציה למבוגרים שנמצאות בשירותי ההזרמות ושאנשים רבים לקחו בה חלק היא עשויה להשתלם מאוד עבור Amazon ובנוסף גם להיות משעשעת ומעניינת בזכות יוצרי הסדרה עטורי השבחים, שהביאו לנו את “בוג’ק הורסמן”, קייט פרדי ורפאל בוב-וקסברג. סדרה זו עוסקת במסע המורכב של אישה צעירה שפותחת את  משקעי העבר שלה על מנת לפתור את התעלומה של מות אביה. צפו בטריילר הרשמי של הסדרה העתידית: 

 

בנוסף בסדרה מככבים בוב אודנקירק, בוב קליין שאול (מ”סקס והעיר הגדולה”), ג’ון קורבט, וקאראל אנג’ליקה והסדרה צפויה להיות יוצאת מגדר הרגיל מבחינה ויזואלית. Amazon אמרה כי “הטכניקה בה נעשתה הסדרה מעולם לא הייתה בשימוש בטלוויזיה קודם לכן” ו”המראה היחודי של האנימציה בהדרכת Hisko משתמש במגוון של מדיומים, כולל ציור שמן על בד כדי לשנות את הרקע” וכפי שראיתם בטריילר האנימציה יוצאת הדופן גונבת את ההצגה. 

אלמה וינוגרד-דיאז בגילומה של רוזה סלאזאר מ”אליטה: מלאך קרב“, חיה את חייה השגרתיים עד שיום אחד אביה כמעט נהרג בתאונת דרכים קטלנית והיא מקבלת חזיונות ממנו שיכלו למנוע את מותו והם על טבעיים בכך שהיא מפליגה דרך החלל והזמן. מסע זה מאתגר את אלמה ואת יחסיה עם הקרובים אליה.

הסדרה מתוכננת להתחיל ב-Amazon Prime לקראת סוף השנה.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה