ולריאן

טיזר טריילר – "ולריאן ועיר אלף הכוכבים"

סרט המד"ב החדש והמצופה של הבמאי הצרפתי המוערך – לוק בסון – "ולריאן ועיר אלף הכוכבים" מגיע לקולנוע בקיץ הקרוב, וכבר זכינו לקבל טעימה – טיזר טריילר ראשון לסרט, בו משחקים קארה דלווין ודיין דיהן.

צפו בטיזר טריילר :

אחרי יותר מעשור, לוק בסון מגשים חלום ומביא אל המסך הגדול את הנובלה הגראפית "ולריאן ועיר אלף הכוכבים", בעיבוד מודרני של הסאגה המפורסמת מעולם המדע הבדיוני. שני הגיבורים במרכז הסיפור הם ולריאן (דיין דיהן) ולורלין (קארה דלווין), שני סוכנים של ממשלת הטריטוריות האנושיות, היוצאים למשימה בפיקודו של מפקדם (קלייב אוון), בעיר אלפא המאגדת בתוכה תושבים מאלפי גלקסיות הפזורות ביקום. אלפא מייצגת עיר סופר גלקטית המאכלסת את מיטב הכשרונות של תושבי היקום, אבל כוחות רשע הפועלים שם מאיימים על עתיד המקום ותושביו.

הנובלה הגראפית "ולריאן ולורלין" ("Valérian et Laureline") הינו קומיקס מד"ב צרפתי שיצאה ב-1967, סדרת הקומיקס רצה עד שנת 2010. פייר כריסטין כתב את הקומיקס וז'אן קלוד מזייר צייר אותה.

הטריילר נראה כייפי לחלוטין, ויזואלית מדהים, CGI מרהיב והמון אקשן. כמו כן, משתתפים גם בסרט מלבד דלווין ודיהן, ג'ון גודמאן, ריהאנה ואיתן הוק – בקיצור, מסקרן!

הסרט צפוי לצאת לאקרנים ב-20 ליולי 2017.

מה אתם חשבתם על הטיזר טריילר? מתרגשים לקראת יציאת הסרט? כתבו לנו בתגובות למטה!

אודות רועי נגן

אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

השאר\י תגובה