ונום 2 הולך להיות מבויים על ידי אנדי סירקיס

אחרי שהסרט ונום הראשון הפתיע בשנה בעברה והפציץ בקופות עם הכנסות של מעל 850 מיליון דולר- סרט ההמשך מתחיל לחמם מנועים.

הסרט על הסמביוט החייזרי הידוע לשמצה- "ונום" (לביקורת) שוחרר בשנה שעברה לבתי הקולנוע, ועם תקציב מינימלי של רק 100 מליון דולר- הפתיע לטובה למרות חלק מהביקורות השליליות בשבועות הראשונים שלו.

היום ציון הסרט באתר IMDB עומד על 6.7 נקודות, שנחשב לציון ממוצע, אך נמוך ביחס לסרטי גיבורי העל של 2018- הפנתר השחור, אקווה-מן ו-דדפול 2.

למרות זאת כבר פרסמנו כי הוכרז סרט המשך באופן רשמי כבר בחודש יוני האחרון.
כעת נראה כי הפקת הסרט מעלה הילוך- ושם מפתיע נקשר לתפקיד הבימוי לפרויקט, לא אחר מאשר אנדי סירקיס.

סירקיס מפורסם בעיקר מתפקידיו השונים בלכידת תנועה, כאשר גילם את דמויותיהם של גולום (שר הטבעות), סיזר (כוכב הקופים) המנהיג העליון סנוק בטרילוגיית מלחמת הכוכבים החדשה, ובתפקידו של סוחר הנשקים יוליסוס קלו ב-MCU .

למרות זאת, סירקיס כן שימש כבמאי משני ב-2 מסרטי "ההוביט" ואף שימש כבמאי לסרט הלייב אקשן של נטפליקס- "מוגלי: אגדת הג'ונגל".
מאז עזיבתו של במאי הסרט הראשון רובן פליישר, התרוצצו שמועות רבות לגבי המועמדים לתפקיד- וכעת ניתן לומר באופן רשמי, סירקיס הוא הבמאי של "ונום 2".

סירקיס עצמו אישר את הידיעה בחשבון הטוויטר שלו:

על אף שלא נאמר מה הכיוון העלילתי שייקח הסרט השני של ונום, ניתן להעריך בביטחון מלא כי הסרט יציג לנו לראשונה את קארנג' (Carnage), שהאלטר אגו שלו, קליטס קאסידי הוצג בסצנת האפטר קרדיטס של ונום.

הסרט הראשון הראה את תחילת היחסים בין הסימביוט ונום לאדי ברוק, שיחזור להיות מגולם גם בסרט ההמשך על ידי טום הארדי, ונראה כיצד ההמשך עתיד לפתח את היחסים האלו- וכיצד יתחברו למלחמתם של ה-2 ברוצח המטורף מחוזק בסמביוט מטורף לא פחות.

הציפיות מ-ונום 2 בהחלט גבוהות, בהתחשב בהכנסות של הסרט הקודם, ונראה כי הסרט יהיה טבילת האש הרצינית של סירקיס כבמאי של סרט בסדר גודל כזה.
במידה והפרויקט יתנהל כמו שצריך וללא בעיות כלשהן במהלך הצילומים או ההפקה, יש לשער כי בעוד שנתיים נזכה לראות כבר את ונום 2 בבתי הקולנוע, ואולי אפילו לקוות שיתעלה על הסרט הראשון.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה