"ורוניקה מארס" קיבלה טריילר ראשון לחידוש

Hulu שחררה טריילר ראשון לחידוש של "ורוניקה מארס" שמאשר את תאריך היציאה.

הקאמבק של ורוניקה מארס יהיה עונה חדשה בת שמונה פרקים, שבה הבלשית המתוחכמת ביותר בנפטון תאלץ לפתור שרשרת של מעשי רצח שמתבצעים בזמן חופשת האביב כדי להציל את תעשיית התיירות של העיר. לאחר שהוריו של אחד הקורבנות שכרו את שירותיה של מארס כחוקרת פרטית כדי לאתר את הרוצח, ורוניקה (קריסטן בל) חוזרת שוב למאבק הבלתי נגמר בין העשירים לבין העניים בנפטון.

Hulu שחררה טריילר קצר ומהנה שמראה את בל נכנסת מחדש לנעליה של החוקרת הכי שנונה בנפטון:

אף אחד מחברי הצוות המקורי האחרים לא מוצג בטריילר, אך אל דאגה, כבר דווח שג'יי קיי סימונס, קליפטון קולינס, ג'ייסון דורינג, פרנסיס קפרה (ויביל), פרסי דאגס השלישי (ואלס) אדם רוז וריאן האנזן (דיק) יחזרו לעונה החדשה וגם הצטרפו עוד חברים חדשים שנפגוש בעוד כמה חודשים.

המעבר של "ורוניקה מארס" לרשת הצפייה הישירה Hulu, הוא לא השינוי הראשון שמולו הסדרה ניצבה, מאז הבכורה שלה בערוץ UPN. מאז שנת 2004 ורוניקה נאלצה לעבור דירה כמה פעמים. זה קרה בפעם הראשונה בסוף העונה השנייה, כשהסדרה עברה אל ערוץ CW בשנת 2006, רק כדי שהיא תתבטל שנה מאוחר יותר. לאחר שהמעריצים לא קיבלו את הסוף הסגור שכל כך רצו בסוף העונה השלישית, הם פתחו במסע נלהב להחיות את הסדרה. המאבק הוביל לגיוס כספים ולהפקת סרט המשך לתכנית ששוחרר בשנת 2014 והביא אתו שני ספרים. אבל החידוש הוא הפעם הראשונה שהסדרה חוזרת לפורמט הפרקים כשהפעם האחרונה ורוניקה הייתה בקולג', והרבה מאוד השתנה מאז.

החידוש ל-"ורוניקה מארס" מתחיל ב-26 ביולי 2019.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה