מלחמה!!! טריילר חדש לסרט Warcraft

החורף בקושי הגיע אלינו וכבר אנחנו מתחילים לקבל נגיעות ראשונות של קיץ, ואני לא מדבר על זה שיורד גשם וחם…

Warcraft  1

עולמות הגיימינג והקולנוע סוערים להם בזמן האחרון עם המון השקות, טריילרים, טיזרים, הבטחות, הדלפות ומה לא, ועל הדרך גם מכינים לנו קיץ לוהט עם כמה דברים מפתיעים, ביניהם   assassin's creed ו-Warcraft.

אז ביוני 2016 (אם הכל יעבוד נכון ולא יהיו הפתעות) יעלה לאקרנים הסרט Warcraft שמבוסס על אחת מסדרות המשחקים הוותיקות והמצליחות של חברת blizzard , שהחלה את דרכה לפני יותר מ-20 שנה, בשנת 1994.

את הסרט מביים דאנקן ג׳ונס, במאי חדש יחסית בזירה, ובתפקיד הראשי של anduin lothar ישחק טראביס פימל המוכר למי שצופה בסדרה הגאונית – ויקינגים.

הטריילר מפגיש אותנו עם סיפור שכל אחד מעיר מז׳אנר שכזה, מצד אחד בני האדם שרוצים שהשלום יימשך, שכולם יהיו מאושרים ושהשריון שלהם ימשיך להבריק ומצד שני את האורקים. כאן אנחנו מצפים לראות את האכזריות המוכרת משר הטבעות אבל במקום זה אנו מקבלים הצצה לעולם הקורס שלהם ולדילמות הפנימיות שלהם שצצות בגלל המצב הקיים והן מתחלקות בין נאמנות לשבט וערכים שלהם ובין הרצון שלהם לשרוד ולהגן על דור העתיד. דבר שיכול לקרות רק בעולם של warcraft.

איך העניינים יתגלגלו? תלחצו play.

https://www.youtube.com/watch?v=2Rxoz13Bthc

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

השאר\י תגובה