ביצעת הורדה לא חוקית של Watch Dogs? נדבקת בתוכנה לכריית Bitcoin

תומכים בהורדה לא חוקית? כנראה שאכלתם אותה הפעם. כל מי שביצע הורדה לא חוקית של המשחק Watch Dogs נדבק בתולעת אשר מפעילה תוכנה המאמצת 25% מביצועי המחשב לטובת כריית מטבעות וירטואלים

אחד מהחברות שמבצעות פריצה לא חוקית של משחקים Skidrow  אחת מקבוצות ה Warez הגדולות בעולם, שאנשיה אחראים לפריצה והפצה של כמעט כל משחק חדש שיוצא בעולם המשחקים השתילה בתוך הפריצה שלה למשחק אשר היה ניתן להוריד אותו מהאתרים הפיראטים קובץ המבצע פועלת כרייה של מטבעות Litecoin.

המשחק שיוצא מחר באופן רשמי וניתן לחלוקה בחינם דרך האתר שלנו, הוא אחד המשחקים הנחשקים ברשת כיום, מעל 100 אלף הורדות לא חוקיות בוצעו למשחק, זאת אומרת 100 אלף מחשבים "שנדבקו" בתוכנה הנ"ל. כנראה שמשחק שהאקינג הוא שם דבר בו, עודד את אחד האנשים מצוות הפריצה לבצע את זה.

תגובה של חלק מהאנשים שביצעו הורדה הממליצים לבצע סריקה למחיקת התוכנה
תגובה של חלק מהאנשים שביצעו הורדה הממליצים לבצע סריקה למחיקת התוכנה

התוכנה שמבצעת פועלת חישוב מנצלת את יכולות הכרטיס מסך והמעבד של אותו מחשב למטרות כרייה של מטבעות ווירטואלים. מישהו בקבוצה ככל הנראה הרווח המון כסף כתוצאה מכך.

אתר גלקסיית המחשבים לא ממליץ לבצע הורדה לא חוקית של משחקים, דבר האסור על פי חוק ונוגד את עקרונות האתר.
מי שיכול להתאפק, המשחק יוצא מחר עבור המחשב האישי והקונסולות השונות. מוזמנים לצפות בסרטון של Watch Dogs בחיים האמיתיים.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

2 תגובות

  1. בגלל זה מחכים לגרסה של RELOADED 🙂

    • בגלל זה קונים את המקורי התכוונת להגיד?

      חברים שנדבקו, מומלץ לבצע מחיקה מלאה של המשחק וכמובן לרכוש אותו לאחר מכן.

השאר\י תגובה