מה הסיבה שהמשחק UFC יקבל גרסא לקונסולות הדור הבא בלבד?

UFC משחק האגרוף הריאליסטי של EA sport אשר ישוחרר בקרוב מאוד למחשב, יקבל גרסאת דור הבא בגלל שהם רוצים לספק את החוויה הטובה ביותר שקיימת ממשחק מחשב.

UFC יציין את הופעת הבכורה של חברת המשחק EA על קונסולות הדור הבא- Xbox one והקונסולה של סוני – Playstation 4, המשחק פועל על מנוע המשחק Ignite החדש.
כרגע החברה החליטה לא לשחרר את המשחק עבור הקונסולות "הישנות" של החברות מיקרוסופט וסוני, אנחנו בכל אופן נקווה שזה ישוחרר בסופו של דבר לשם על מנת שכל הגימרים יוכלו כן להנות מכך, אנחנו לא בעד שישכחו גימרים המשחקים בקונסולות היחסית ישנות.

זה נראה כל כך מציאותי, באמת שההשקעה נראת לעין. EA blog
זה נראה כל כך מציאותי, באמת שההשקעה נראת לעין. EA blog

"כן, בוודאי כשקבלנו את ההחלטה הזאת לפני שנתיים להתמקד רק במאמצים שלנו בפיתוח עבור קונסולות הדור הבא, זה הרגיש אולי אנחנו עושים הימור. במבט לאחור, אני חושב שעשינו את הבחירה הנכונה. הסיבה לכך היא פשוטה מאוד: זה פשוט כי אנחנו רוצים לספק את החוויה הטובה ביותר עבור השחקן. אנחנו רוצים שבאמת יכירו את מנוע ה-Ignite של החברה, אני רוצה שבאמת ידעו את כוח הקונסולות של הדור הבא. אנחנו חושבים שלא היינו יכולים להגיע לרמה של המשחק אם היינו משקיעים בדור ה-3 של הסוני והאקסבוקס 360 וגם בדור הבא.
"אז, עשינו שיחה מאוד מוקדם על מנת למקד את כל המאמצים שלנו על PS4 ו-Xbox one ;ובאמת להביא את הלוחמים לחיים  כמעט אמיתיים… באמת להתמקד באיכות המשחק וגרפיקה שלא הייתה בדור הקודם (PS3 ו-Xbox 360). "

המשחק יגיע אלינו ב-17 ליוני עבור קונסולות הדור הבא וכמובן עבור המחשב האישי.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה