חברת Western Digital משיקה מוצרי אחסון חדשים

חברת Western Digital משיקה שלושה מוצרי אחסון חדשים המיועדים לקהל רחב של משתמשים

Western Digital הציגה במהלך כנס FMS 2020 מספר מוצרים חדשים המצטרפים לשלל מוצרי האחסון המהירים והאיכותיים שיש לחברה עד כה. שלושת המוצרים החדשים נועדו לשימוש במגוון תצורות כך שהם מתאימים למגוון רחב של משתמשים.

המוצר הראשון הוא ה-Ultrastar DC ZN540 ZNS NVMe SSD. מדובר בכונן אחסון חדש המגיע בקיבולת של עד כ-8TB שנועד לשמש כפתרון אחסון מהיר ואיכותי למערכות דאטה סנטר.

הכונן החדש עושה שימוש בפורמט ה-ZNS, שהוא למעשה דור חדש של כונני SSD המותאם באופן אידיאלי לסביבות עבודה עמוסות ומלאות בפעולות המתרחשות בו זמנית. הכונן מספק ביצועים חסרי תקדים של עד פי 4 יותר ביצועים בהשוואה לכונני SSD סטנדרטיים.

מוצר נוסף שמגיע אלינו הוא ה-IX SN530. מדובר בכונן SSD NVMe המיוצר ברמה תעשייתית גבוהה במיוחד ומיועד לעבודה בתנאים הקיצוניים ביותר הדורשים את הביצועים הגבוהים ביותר. הכונן מתאים במיוחד לשימוש במערכות עבודה אוטומטיות של מפעלים, חברות תחבורה, רפואה, רובוטיקה, מזל"טים, הגנה, קמעונאות וסביבות קצה נוספות. הכונן יציאה מהירויות קריאה של עד כ-2400 מגה-בייט לשנייה והוא זמין במספר תצורות וגדלים החל מגודל M.2 2230 וכן M.2 2280 בנפחים משתנים של החל מכ-85GB ועד לכ-2TB.

המוצר האחרון שמצטרף למשפחת פתרונות האחסון של WD הוא דגם חדש לכונן המוכר והמוצלח של החברה, ה-WB Blue SN550. הכונן מקבל דגמים חדשים המגיעים בנפחי אחסון גדולים יותר של עד כ-2TB, והוא מציע ביצועים ומהירות עבודה הגבוהה עד פי 4 יותר בהשוואה לכונני ה-SATA המהירים ביותר שיש ל-WD להציע כיום. דגם ה-2TB זמין לרכישה באתר החברה במחיר מומלץ לצרכן של כ-249.99 דולר.

כל המוצרים החדשים מצטרפים לשורות המוצרים הקיימים של החברה בשלל הסדרות, החל מסדרות הבסיס ועד לסדרות הגיימינג WD_Black!

רוברט סודרברי, סגן נשיא ביצועי ומנכ"ל עסקי זיכרון ההבזק של Western Digital אמר כי: "הפעם אנו משיקים מוצרי SSD חדשים ליישומי ענן, אחסון ארגוני, תעשייה ומחשוב אישי. מוצרים חדשים אלו מהווים אבני יסוד קריטיות עבור העולם הדיגיטלי והאם מאופשרים באמצעות ארכיטקטורות חדשות המספקות ללקוחות מגוון רחב של אפשרויות כדי להבטיח שהנתונים של המשתמשים יהיו מהירים, מאובטחים ומוגנים."

כונני אחסון Western Digital IX-SN53

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. בעברו היה גם כתב הטכנולגיה והמשחקים של אתר ynet. רועי הוא טכנאי מחשבים, גיימר ותיק וגיק משכמו ומעלה. כיום הוא משמש כאיש מערכות מידע בחברת המשחקים הישראלית Gliding Deer.

השאר\י תגובה