טריילר ראשון לסדרה "מה שאנחנו עושים בצללים"

סדרת הספין אוף לסרט האינדי המצליח "מה שאנחנו עושים בצללים" מקבלת טריילר ראשון

בשנת 2015, הבמאי טאיקה וואטיטי, אותו אדם שהביא לנו את "ת'ור: ראגנארוק", הביא למסך במספר בתי קולנוע בארה"ב את סרט הקומדיה "מה שאנחנו עושים בצללים", סרט מוקומנטרי (דוקומנטרי בדיחה כמו "ספיינל טאפ") על ערפדים שחיים ביחד. הסרט די עבר מתחת לרדאר בהרבה מקומות אבל עם הזמן נהפך להיות סרט מוערך שמעריצים עד היום לא מבינים למה לא זכה למועמדויות בטקסי הפרסים המרכזיים כמו גלובוס הזהב וגילדת שחקני המסך.

סדרת ספין אוף שפשוט תיצור סיפור חדש באותו הסגנון הייתה בדיבורים מאז צאת הסרט, וכעת סדרה זו מקבלת טריילר לקראת הגעתה בחודש הבא לערוץ FX. מוזמנים לראות:

כפי שראיתם בטריילר, הסדרה די ממשיכה עם ההומור של הסרט של וואטיטי, כל כך הרבה שאפילו חלק מהבדיחות של הסרט מגיעות לגרסת המסך הקטן. משהו די מדאיג בהתחשב בכך שמדובר בסדרה קומית שצריכה כל פרק להמציא בדיחות חדשות. מה שכן, הדמויות המשוחקות על ידי מאט ברי, ביני פלדסטין, הארווי גוילן, וקייבן נובק הן קורעות מצחוק בפני עצמן ויש להן כימיה נהדרת אחת עם השנייה, אחד המרכיבים החשובים בסדרה קומית מרובת פרקים.

"מה שאנחנו עושים בצללים" תתחיל את ריצתה בערוץ FX ב-27 במרץ.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה