בנובמבר Watch Dogs מגיע לקונסולת ה-Wii U

לאחר שנחשף באירוע מתוקשר בתערוכת המשחקים E3 של 2012 ויצא בשנת 2014 למחשב האישי וקונסולות המשחק השונות של מיקרוסופט וסוני הפעם הוא מוכרז עבור קונסלת ה- Wii U

היום חברת Ubisoft הכריזה על התוכנית שלהם לשחרר את המשחק פעולה בו תכנסו לרגליו של איידן פירס, הלוא הוא המשחק Watch Dogs שיגיע ב-21 לנובמבר לקונסולת ה-Wii U לאחר שיצא ברבעון הראשון של 2014 עבור המחשב האישי, Xbox One, Xbox 360, Playstation 4, Playstation 3 של מיקרוסופט וסוני.

לחצו על התמונה לקריאת סיקור המשחק באתר
לחצו על התמונה לקריאת סיקור המשחק באתר

המשחקשיצא באמריקה ככל הנראה ב-18 לנובמבר ורק בבריטניה יצא 3 ימים אחר כך, ב-21 לנובמבר.עדיין לא פורסמו תאריכי שחרור לשאר מדינות אירופה מה שככל הנראה המידע הזה  יגיע בשבועות הקרובים.

הפיתוח של המשחק Watch Dogs לקונסולת ה-Wii U תוכנת כדי להשתמש בחומרת הקונסולה במידה הרבה ביותר, כמובן תכונת ה-PLAY שתתן לך אופציה לשחק את המשחק על הקונסולה עצמה בלבד ומפת העיר שיקגו מוצגת בכל העת במסך הגדול או להפך.
גרסה זאת של המשחק ככל הנראה תראה משחק בוגר יותר, משחק שנמכר בכמויות רבות וקיבל עדכונים לא קטנים עבור משחק הרשת שלו. חברת נינטנדו נאבקת על מנת להשיג כותרים נוספים עבור הקונסולה שלה. מנהל המוצר אמר לאתר המשחקים gameinformer: הלקוחות של הקונסולה שלנו קנו את המשחק Assassin Creed בכמויות יחסית קטנות בשנה שעברה מצד אחד אבל מצד שני הלקוחות מאוד מעונינים במשחקים כמו Just Dance וסוגים אחרים של משחקים, אנחנו מנסים להתמקד בכותרים גדולים ומוכרים וחלק מכך הייתה ההתמקדות ב-Watch Dogs.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה