וינונה ריידר וקיאנו ריבס מתאחדים בקומדיה רומנטית חדשה

אחרי יותר מעשר שנים מאז סרטם האחרון יחדיו, השחקנים וינונה ריידר וקיאנו ריבס יגלמו זוג בקומדיה רומנטית חדשה

הפעם האחרונה שראינו את וינונה ריידר וקיאנו ריבס יחדיו על המסך הגדול הייתה בסרט "סורק באפלה", סרט אנימציה הזוי משנת 2006, ולפני זה הם גילמו את ג'ונתן הארקר ואשתו מינה בעיבוד של שנת 1992 לספרו של ברם סטוקר "דרקולה".

כעת, השניים מתאחדים פעם אחת נוספת, בסרט קומדיה רומנטית בשם Destination Wedding, מהמפיק והכותב של הסדרה "משתגעים מאהבה" משנות ה-90, ויקטור לבין. הסרט מספר על שני אורחים בחתונה שאומללים ומרגישים לא נעים מהאורחים האחרים עד שהם מכבדים אחד את השני ומפתחים חיבה.

מפיק הסרט רוברט ג'ונס הספיק לשבח את הבחירה של לבין בשני השחקנים המפורסמים:

כשקומדיה בנויה טוב לתוך דמות זה גם מצחיק וגם מרגש, ועל בסיס זה התסריט של ויקטור הוא אחד המצחיקים שקראתי כבר זמן מה. …וינונה ריידר וקיאנו ריבס נהדרים ושחקנים מוכשרים והכימיה שלהם על המסך תפיח חיים בדמויות אלו.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

הכימיה של שני השחקנים באמת נהדרת והם שניהם מאוד מתאימים לגלם את מנודי החברה שנפגשים ומתאהבים. בואו רק נקווה שהסרט ימשיך את חזרתם של השניים לאור הציבור אחרי ההצלחה של ריבס בסדרת הסרטים "ג'ון וויק" וריידר בסדרה Stranger Things.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה