המכשף – פרטים חדשים על העונה השנייה

אנחנו מקבלים פרטים לגבי גרלט וסירי בעונה הבאה של "המכשף"

סדרת "המכשף" של נטפליקס בכיכובו של הנרי קאביל היא בין ההצלחות הגדולות ביותר של החברה כשמדובר באדפטציה של ספרים ומשחקי וידאו. למרות תלונות של מעריצים לגבי אופן הסיפור (משהו שאנחנו התלוננו בביקורת המלאה שלנו לעונה הראשונה), הסדרה זכתה להצלחה גדולה בשירות הצפייה ומעריצים מצפים בקוצר רוח לראות את צייד המפלצות חוזר למסך בעונה חדשה.

תקציר חדש עבור העונה הבאה מספר שעכשיו שגרלט וסירי יחדיו, הוא לוקח אותה לבית הילדות שלו במטרה לאמן אותה לשלוט בכוחות שלה.

משוכנע שחייה של ינפר אבדו בקרב בסודן, גרלט מריוויה מביא את הנסיכה סירילה למקום הבטוח ביותר שהוא מכיר, בית הילדות שלו בקאר מורהן. בזמן שהמלכים, האלפים, בני האדם והשדים של היבשת נלחמים לשלטון מחוץ לחומותיו, הוא צריך להגן על הילדה מפני משהו הרבה יותר מסוכן: הכוח המיסתורי שתמון בתוכה.

יחד עם התקציר, קיבלנו תמונה ראשונה של גרלט בשריון החדש שלו מהשחקן עצמו, הנרי קאביל, באינסטגרם. מראה חדש שיותר תואם למשחקי הוידאו.

אין תאריך יציאה מתוכנן לעונה השנייה, בעיקר בעקבות עיקובי ההפקה מהקורונה, אבל יש סיכוי גבוהה שנזכה לראות אותה מגיע לנטפליקס באמצע השנה הבאה.

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה