נראה שהעבר של Wolfsbane יהיה פוקוס ב-New Mutants

לפי מספר פוסטים בטוויטר נראה שהעבר של Wolfsbane הולך להיות פוקוס של הסרט New Mutants

למרות שכוח מוטנטי של איש זאב לא נשמע הכי יצירתי ומעניין, המוטנטית Wolfsbane היא אחת המוטנטיות המעניינות מיקום האקס-מן עם עבר אפל ומורכב.

אלו מכם שלא יודעים, ראן סינקלייר (Wolfsbane) גודלה על ידי איש קודש סקוטי שהכה אותה תמידית והאשים אותה בחטאיו. היא הייתה נעולה שנים וסבלה הרבה התעללות עד שאיש הקודש שגידל אותה התכוון לשרוף אותה במוקד יחד עם המון כועס. היא נמלטה ואומצה על ידי מוירה מקטאגרט, מה שהוביל אותה בסוף להצטרף לצוות האקס-מן של פרופסור אקסבייר.

עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם למה אני בכלל מספר לכם את כל זה? ובכן, לפי פוסטים לאחרונה בעמוד הטוויטר של סרט האקס-מן המצופה New Mutants נראה שעברה של ראן הולך להיות פוקוס בסרט מתישהו.

הפוסט הראשון הוא כמובן רמיזה לעבר של ראן ואביה, אבל הפוסט השני אנחנו לא כל כך בטוחים במשמעות שלו. יכול להיות שזה רמיזה לכך שב-New Mutants אנחנו רואים את ראן כלואה כמו חיה ונותנת לצד החייתי שלה להשתלט עליה, כמו בקומיקס? זה מה שאנחנו חושבים.

בכל מקרה, העבר האפל של ראן סינקלייר בהחלט יכול להיות מרכיב מתאים ומעניין בסרט האימה האפל New Mutants, אנחנו רק מקווים שהם יעשו את המוטנטית המגניבה בצורה נאמנה לקומיקס.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה