WWE 2K15 – פרטים חדשים מתגלים, ומי מופיע על הכריכה?

WWE 2K15 הוא משחק שמתעדכן מספר פעמים רב לפני יציאתו וכך קורה גם הפעם. זה התחיל עם חשיפת מספר מתאבקים שיופיעו במשחק בתערוכת המשחקים E3, לאחר מכן הובטחו מצבי משחק חדשים רבים וכעת המשחק זוכה לעדכונים נוספים ומעניינים במיוחד.

לאחר אין סוף שמועות זה רשמי – Sting מגיע לWWE 2K15 כפריט בונוס מיוחד בהזמנה מראש של המשחק

כשאושרה הידיעה על כך שסטינג יופיע במשחק נאמר כי הוא יופיע בתפקיד שבו הופיעו בעבר ברוק לסנר, מייק טייסון והאולטימט ווריוור. כשבוע לפני אישור הופעתו של סטינג במשחק WWE 2K15 הופיע פרומו של סטינג שבסופו של דבר התברר שאותו פרומו אכן היה פרסומת למשחק WWE 2K15 וסטינג יופיע בו. בסרטון הפרסומת הופיעו מספר אנשים שהתחפשו לסטינג והיו לסוג כלשהו של תזמורת הפועלת על המשמעויות של אישיותו המסתורית של סטינג.

הסרטון הזה ועסקאת סטינג לגמרי לא קשורים לWWE והם פרי היחסים של סטיב בורדן ו2K יחד עם חברת משחקי וידאו ששכרה את הסוכנות שתצלם את הסרטון הזה. בכל מקרה, כמו האולטימט ווריוור ב2014, גם במקרה זה מעורבותו של סטינג עם 2K צפוייה לקדם עסקה עם הWWE. ההסדר שלו עם 2K מתאים לWWE, הוא מציג את דמותו של סטינג שוב בארגון הWWE כאחד מן הסגל של הארגון, זה אפילו מכין אותו לחזרתו לטלוויזיה. לWWE יש עסקה משלהם לסטינג עם הסמל של הWCW שצפוייה להיחתם מתישהו לפני הרסלמניה ה31.

שיווק אגדות ההיאבקות של 2K הוכיח כי הוא מביא הצלחה מסחרית ויצירתית עבור הWWE, ביחס לאולטימט ווריוור שעשה דיל עם 2K לפני שהוא חתם בWWE והפך להצלחה גדולה(ומוכר סחורה מצליח מאוד) בהיכל התהילה וברסלמניה ה30.

WWE 2K15 STING
סטינג. עכשיו זה רשמי, הוא יופיע כבונוס מיוחד של הזמנה מוקדמת.

 

מצבי משחק חדשים רבים יגיעו לWWE 2K15 וגם שיפורי גראפיקה ומשחקיות

למרות שכבר כתבתי על כך באתר, נחזור שוב לראיון של כריס סניידר בשיקאגו טריבון. תאורה חדשה שתשמש את יוצרי המשחקים בגראפיקת הדור הבא תסייע לשיפור העצום של הגראפיקה ותיתן לדמויות מראה דינמי יותר ותחושה ריאליסטית יותר מהמודל של הדמות. בנוסף לכך על מנת לשפר את המשחקיות הביאו המפתחים פרשנות מעודכנת למשחק וצילמו אנימציות של מתאבקים, כל זאת על מנת לשפר את המשחקיות.

"שיפרנו את חווית המשחקיות מהיסוד. זה לא משחק לחימה עם דמויות WWE," אמר כריס סניידר בראיון בשיקאגו טריבון. "אנחנו משפרים בכל שנה את המשחקיות בNBA 2K וכך נעשה גם בWWE, והשנה יופיעו גם מצבי משחק חדשים רבים."

"WhatCulture" דיווח כי מצב המשחק הקרוי "Streak Mode" שהופיע בWWE 2K14 יופיע גם השנה וילך בעקבות מאזנו של האנדרטייקר, 21-0 ומצב משחק נוסף הוא הסטורי מוד שבו תצטרך להתמודד עם משימות תוך כדי משחק על מנת להתקדם.

WWE 2K15 STREAK MODE
תמונה מתוך המשחק WWE 2K14 של ה"Streak Mode". יופיע גם השנה?

ג'ון סינה יהיה המתאבק שיופיע על כריכת המשחק שנחשפה

סוף כל סוף דיווחה 2K כי ג'ון סינה יהיה המתאבק שיופיע על כריכת הWWE 2K15, שהוא אלוף הWWE הנוכחי ואחד המתאבקים היותר מוכרים ונערצים.
"עם הישגים יוצאים מן הכלל בWWE ומעבר לכך, ג'ון סינה הוא מתאבק הWWE המושלם לייצוג זכיון הWWE 2K בפעם הראשונה שבה הוא משתחרר לקונסולות הדור הבא," כך אמר כריס סניידר, סגן נשיא השיווק ב2K במסיבת עיתונאים.

"יחד עם המשחקיות יוצאת הדופן ושיפורי גראפיקות וההצגה במשחק, אנו בטוחים כי סינה יניע את הWWE 2K15 על מנת לקבע את מקומו בהיסטוריה כמשחק הWWE הטוב ביותר שיצא."
גם השנה נערך טקס הצגת הכריכה במופע הRAW של הWWE ביום ראשון האחרון על מנת להציג את הכריכה החדשה כפי שנערך בדיוק בשנה שעברה כשהוצג דווין ג'ונסון(דה רוק) על כריכת הWWE 2K14. הפעם היו אלה טריפל איץ' וסטפני מקמהון אישתו שהציגו את הכריכה.

WWE 2K15 COVER
כריכת הWWE 2K15 ובמרכזה ג'ון סינה.

אודות Lidor

3 תגובות

  1. גוני בן סימון

    תודה
    יש הורדה???

    • לא מקובל לדבר כאן על גרסאות פרוצות. המשחק עצמו יוצא רק לקונסולות הדור הקודם וקונסולות הדור הבא(ללא גרסאת מחשב)

  2. נראה אששש

השאר\י תגובה