בית / חדשות / Joe Carnahan כותב סרט על צוות ה-X-Force

Joe Carnahan כותב סרט על צוות ה-X-Force

עוד סרט נוסף ללוח הזמנים של Fox, הפעם X-Force, אותו כותב (ואולי גם יביים) Joe Carnahan.

20th Century Fox ממשיכים להרחיב את יקום האקס-מן שבבעלותם – Logan שיוצא בתחילת החודש הבא מביא לנו לראשונה את X-23 למסך הגדול, Deadpool היה הצלחה מסחררת וסרט המשך עם קייבל מתחיל הפקה בקרוב, והסטודיו כעת עובד על שני סרטים נוספים ביקום המלא מוטנטים שלהם, כאשר האחד הוא סרט המשך לעלילה המרכזית של סרטי האקס-מן עם סופי טרנר חוזרת בתור ג’ין גריי וסרט על ה-New Mutants. כעת הם מוסיפים עוד צוות לרשימת הסרטים המתוכננים שלהם, X-Force.

צוות האקס-מן הייחודי כיכב בחלק המסיפורים הכי טובים של האקס-מן (אם לא קראתם את ה-Dark Angel Saga, אתם מפספסים) ותמיד שמר מקום חם בליבם של חובבי הקומיקס. הצוות הוקם בתור כוח חיסול של האקס-מן בהנהגתו של וולברין, בזמן שהאקס-מן נמנעים מלהרוג בני אדם ומוטנטים, ה-X-Force יוצאים למשימות סודיות והורגים כל מי שמהווה איום לקיום של המוטנטים. הם אחד הצוותים הכי מרשימים שיצאו ל-Marvel וכללו מוטנטים מגניבים מיקום האקס-מן כמו וולברין, דדפול, פסיילוק, קייבל, אנג’ל, X-23, וורפאת’, סאנספוט, סטורם ואפילו סייקלופס, כולם היו חלק מהצוות באיזשהו שלב.

כעת, נראה ש-Fox מתכננים להתחיל את העבודה על סרט שיביא את הצוות הקטלני למסך הגדול והם נותנים ל-Joe Carnahan את המשימה של לכתוב את התסריט, ואם יצליח לרצות את הנהלה, הוא אולי יקודם לתפקיד הבמאי של הסרט. Carnahan, שכתב את סרט האדפטציה של “צוות לעניין” ואת “The Grey”, בדיוק סיים את התסריט עבור הסרט Uncharted, המבוסס על סדרת המשחקים האהובה וכעת עובד על תסריט סרט ההמשך “בחורים רעים 3″, אז מצפה לו לוח זמנים מאוד עמוס בקרוב.

זה יהיה מעניין לראות אילו חברי צוות Carnahan יחליט לכלול בתסריט הסופי, המון מחברי הצוות הכי מוכרים כבר ראינו בסרטים קודמים מיקום האקס-מן, אנג’ל ופסיילוק ב”אקס-מן – אפוקליפסה”, X-23 ב-“לוגאן – וולברין”, דדפול בסרטים שלו וכמה מחברי הצוות ב-“אקס-מן: ימי עבר עתידי”. כיוון ש-“לוגאן – וולברין” מתרחש בעתיד הרחוק בו X-23 ילדה, אני בספק ותהיה אחת הדמויות בסרט, אבל זאת תהיה הזדמנות מושלמת של Fox להכיר לנו וולברין חדש בתור מפקד הצוות, אחרי עזיבתו של יו ג’קמן מהתפקיד.

X-Force הוא צוות אדיר וייחודי לעיבוד למסך הגדול, בואו נקווה ש-Carnahan יעמוד במשימה ש-Fox נתנו לו, אנחנו מחזיקים לו אצבעות.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *