“הפנקיס האפלה”,”גמביט” ו-“אליטה: מלאך קרב”:זמן יציאות נדחה

20th Century Fox דחתה רשמית את תאריכי יציאת הסרטים, “אקס-מן: הפניקס האפלה”, “אליטה: מלאך קרב” והספין-אוף לסרטי “אקס-מן”, “גמביט”.

גם “אליטה” וגם “הפניקס האפלה” שנקבעו להופיע בקולנועים בנקודות שונות השנה, נדחו כבר פעם אחת עוד לפני החדשות של היום. “גמביט”, לעומת זאת, נדחה כבר כמה פעמים עד עכשיו, מצב שהשאיר את צ’נינג טייטום קשור (בצורה משוחררת) לקייג’וני העצבני, אבל כרגע ללא במאי.

עכשיו, FOX דחתה רשמית את “אליטה” מ-21 בדצמבר, 2018 לתאריך שהיה אמור להיות תאריך היציאה של הפניקס האפל ב-14 בפברואר, 2019. השני ידחה במקום ל-7 ביוני, ו- “גמביט” ידחה עד ה-13 במרץ, 2020. החדשות היותר מעניינות לגבי FOX אבל, הן הסרט שיקח את מקומו של “אליטה”, והוא הגרסה החדשה והמונזרת לבני 13+, של “דדפול 2”.

הדחייה של “הפניקס האפלה” באה בהפתעה גמורה, בהתחשב בזה שהטריילר הראשון לסרט יצא רק השבוע. הסרט (שבוים על ידי כותב סרטי “אקס-מן” כבר זמן רב, סיימון קינברג) נדחה לא מזמן מתאריכו הראשון בנובמבר 2018, בשביל לתת זמן לצילומים המחודשים שלו מהקיץ הקודם להסתיים. לפי איך שזה נראה עכשיו, הסרט יצטרך להתמודד בקופות כנגד סרט ההמשך של הסרט- “החיים הסודיים של חיות המחמד“.

הדחייה של “אטילה”, לעומת זאת, לא באה כל כך בהפתעה. הסרט של רוברט רודריגז היה אמור בתחילה לצאת לקולנועים עוד ביולי, עוד לפני שזה נדחה לאמצע דצמבר השנה. הסרט לא יצר סביבו הרבה רעש והיה צריך להתמודד עם מתחרים כבדים בדצמבר (“אקוומן” ו- “באמבלבי“), אז סיכויו להצלחה בקופות עלו רבות בעזרת דחייה זאת.

ולגבי “גמביט”- קינברג אישר לא מזמן שהפרויקט של “אקס-מן” עדיין מתקדם קדימה ותיאר את הסרט בעל תחושת “קומדיה רומנטית” בצורתו הנוכחית. הסרט נדחה כל כך הרבה פעמים, שכבר מאוד קשה להגיד שהפעם הזו תהיה שונה מקודמותיה, אפילו עם זאת שהתאריך נדחה עד לשנה הבאה. יותר מזה, עכשיו Disney קנו את FOX ועם מהלך זה החברה כנראה תצרף את כל ה- “אקס-מן” לעולם המארוול כולו, איך דבר זה ישפיע (או לא ישפיע) על טייטום ו-“גמביט”, אנו לא יודעים.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה