רשת FX הזמינה גרסת לייב-אקשן לקומיקס "Y: האיש האחרון"

עוד קומיקס ייחודי נרכש על ידי רשת הטלויזיה FX, על מנת להביא את הסיפור הייחודי של "Y: האיש האחרון" למסך הטלוויזיה.

אחרי שנודענו כי רשת Hulu רכשה את הזכויות להפקת אדפטציה לסדרת הקומיקס Sweet Tooth, רשת השידור האמריקאית מקדמת את פרויקט הקומיקס הייחודי "Y: The Last Man" (בעברית- "Y:האיש האחרון") ואדפטציית הקומיקס לסדרת לייב-אקשן.
הקומיקס "Y: The Last Man" נכתב על ידי בריאן ק. ווהאן (Brian K. Vaughan), ואויר על ידי פיה גווארה (Pia Guerra)- והזכויות לאדפטציית לייב-אקשן נרכשו עוד לפני סיום הקומיקס המקורי בשנת 2008.

הקומיקס המקורי מספר כי בשנת 2002, מגפה מסתורית הורגת בבת אחת כל יצור חי בעל כרומוזום Y, פרט לגבר ניו יורקי בשם יוריק בראון וקוף המחמד שלו אמפרסנד. בנוסף למוות הכולל של גברי העולם, נשים רבות נהרגות מהאסונות שנגרמים בעקבות מותם הפתאומי של הגברים.

בקומיקס, החברה האנושית הדרדרה למצב של כאוס, ומתקיימת ללא תשתית לחברה אנושית מתפקדת, הנשים ששרדו צריכות להתמודד עם העולם החדש, עם רגשות האשמה שלהן מעצם הישרדותן, והידיעה שללא כל פריצת דרך מדעית, האנושות עתידה להיכחד. במהלך המסע שלהם יוריק וחבורתו מגלים איך המין האנושי ברחבי העולם התמודד עם המגפה.
למי שמסתקרן ורוצה לדעת- ישראל שרדה את המגפה ואפילו הפכה לאחת המעצמות החזקות באותו עולם פוסט אפוקליפטי, עקב העובדה שנשים רבות משרתות בצה"ל, אך המתחים בתוך החברה הישראלית לא נפסקים למרות האסון הגדול שפקד את האנושות.

מאז רכישת הזכויות, הפרויקט היה לוט בערפל, ולא זכינו לשמוע שום דבר מלבד שמועות וליהוקים שבעיקר העידו כי הפרויקט מתנהל באיטיות ויש מי שאף איבדו תקווה כי יושלם אי פעם.

בין השמועות אודות העיבוד לסיפור הקומיקס, היו שמועות על ליהוקו של אהוב האינטרנט שיה לאבוף (Shia LeBeouf), לשחק את דמותו של יוריק, שהתבררו כלא נכונות.
כרגע ידוע כי את אימו של יוריק עתידה לשחק השחקנית דיאן ליין (Diane Lane), ואת דמותו של יוריק יגלם השחקן- Barry Keoghan ("דנקרק", "חיות אמריקאיות").
על הכתיבה יופקדו מיכאל גרין ("לוגאן- וולברין", "אלים אמריקאיים") ו-Aïda Mashaka Croal ("ג'סיקה ג'ונס", "לוק קייג'"), וכרגע הפרויקט פשוט קרוי "Y".

Y עתיד להתחיל שידוריו בערוץ FX האמריקאי במהלך שנת 2020, במידה וההפקה לא תעכב את הפרויקט.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה