זאק סניידר פורש מבימוי הסרט "ליגת הצדק"

הבמאי זאק סניידר פורש מ"ליגת הצדק" אחרי טרגדיה משפחתית, במקומו נכנס לתפקיד ג'וס וידון

זאק סניידר, עבור רבים, הוא האיש מאחורי היקום הקולנועי של DC- כשהתחיל עם הסרטים "איש הפלדה" ו"באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק", רוב קהל הצופים נחלק לשני סוגים- אנשים שאהבו את הסרטים והאמינו שסניידר הוא הבמאי המתאים לתפקיד, והאנשים ששנאו את שני הסרטים וחשבו שהבמאי יהרוס את הסרט הקולנועי הראשון של ליגת הצדק.

כעת, נראה שסניידר רשמית עוזב את היקום הסינמטי של DC אחרי טרגדיה קשה בחייו- בחודש מרץ של שנה זו, בתו של סניידר התאבדה. המשפחה ניסתה להרחיק את הטרגדיה מעין הציבור ואפילו חברת Warner Bros הציעה לבמאי דחייה של הסרט על מנת שיוכל להתמודד עם הטרגדיה הנוראית שנפלה על משפחתו, אבל סניידר התנגד והיה נחוש לסיים את הסרט. למרות זאת, אחרי שהתכונן לצילום מספר סצנות באנגליה, סניידר החליט שזה לא הזמן להתרחק מהבית והודיע שהוא עוזב את הפרויקט.

בראש שלי, אני חשבתי שלחזור לעבודה יעזור לי לנקות את הראש, שפשוט אקבור את עצמי בעבודה ולנסות פשוט לעבור את זה. הדרישות של עבודה זו הן קשות. זה דורש ממך הרבה, ובחודשיים האחרונים הגעתי להבנה…החלטתי לקחת צעד אחורה מהסרט על מנת להיות עם משפחתי, להיות עם ילדיי, שבאמת זקוקים לי. הם עוברים תקופה קשה. אני עובר תקופה קשה.

הסטודיו כמובן תומך במהלך, Toby Emmerich, נשיא Warner Bros. Pictures שיחרר הודעה רשמית:

קשה לדמיין את מה שהם עוברים, הלב שלי – הלב שלנו – יוצא לזאק ומשפחתו.

בנוסף, הסטודיו ביקש מג'וס וידון, הבמאי שהביא לחיים את קבוצת גיבורי העל הנוקמים למסך הגדול, להשלים את הפרויקט, אחרי שהבמאי עזר לכתוב מספר סצינות עבור הסרט המצופה. Emmerich מסביר את ההשפעה של כניסתו של וידון לתפקיד על הסרט עצמו.

הבמאות היא מינימלית ומותאמת לסגנון והטון שסניידר כבר הגדיר. אנחנו לא נכניס דמויות חדשות, אלו אותן דמויות בסצנות חדשות. הוא מעביר את הלפיד אל ג'וס, אבל המסלול כבר נקבע בידי זאק. אני מאמין שלמרות הטרגדיה הזו, אנחנו עדיין נסיים עם סרט מצוין.

ההצהרות לקוחות מהלינק הבא.

זה בהחלט מעודד לדעת שהאיש שהביא את Marvel לפסגת תעשיית הקולנוע, יתן את ידו ויוביל את "ליגת הצדק" למסך הקולנוע. אנחנו משתתפים בצערם של משפחת סניידר ומקווים לראות את הבמאי המצליח חוזר בעתיד ליקום אותו הוא עזר ליצור.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה