משחקי הכס – המלחמה הגדולה מגיעה בטריילר חדש

הטריילר הרשמי של משחקי הכס סוף סוף הגיע ואיתו המלחמה הגדולה

בזמן שהסטודיו עובד על סדרות הספין-אוף שימשיכו את הצלחת הסדרה, העונה השביעית של סדרת הענק של HBO, משחקי הכס, קרבה ובאה. אחרי המתנה של יותר משנה, הסדרה חוזרת ב-16 ביולי לשבעה פרקים בלבד שיובילו בסוף לעונה השמינית והאחרונה של הסיפור האפי.

לקראת חזרת הסדרה לשידורים, HBO סוף סוף שחררו את הטריילר הרשמי של העונה השביעית שמבטיח לנו את מה שחיכינו שיקרה מאז העונה השנייה של הסדרה, דאינריז טארגריאן כובשת את ווסטרוז. הנה הטריילר המדהים של העונה החדשה, מוזמנים לראות.

הטריילר פשוט מצוין, הוא חושף לנו כל כך הרבה למה אפשר לצפות אבל לא באמת מגלה לנו מה תהיה התוצאה הסופית, מי ימות, מי יחיה ומה שיקרה עם המהלכים הלבנים. למרות זאת, קיבלנו מספר רמזים למה הולך לקרות לחלק מהדמויות בתחילת העונה.

אנחנו רואים את אריה ממשיכה דרומה (ואיתה החורף) אחרי שהרגה את וולדר פריי ובניו על מנת להרוג את כל הלאניסטרים שברשימה שלה. בנוסף, אנחנו רואים את דאינריז סוף סוף שולחת את הצבא שלה לקרב על ווסטרוז שיתרכז בשיא במעלה המלך. כך שמעריצי הסדרה לא צריכים לחשוש מדחייה של הקרב הסופי בין משפחת טארגריין ולאניסטר עד לעונה האחרונה, נראה כי הקרב הסופי בין שתי המלכות יתרחש בעונה זו.

היחיד שלא קיבלנו כל רמז למעורבותו בעלילה הוא ג'ון סנו. אחרי שהוכתר למלך של הצפון, הדבר היחיד שידענו שיקרה זה עימות כלשהו בינו לבין פיטר בייליש הערמומי שיוביל למוות של אחד מהם, וזה נראה כמו הדבר היחיד שיתרחש בעונה זו לפי הטריילר. למרות שיהיה מעניין לראות כמה יתייחסו (אם בכלל) לחשיפה הגדולה מעונה קודמת שג'ון סנו הוא בנם של לאינה סטארק ורייגר טארגריאן.

בכל מקרה, הטריילר מבטיח לנו עונה מסעירה של משחקי הכס וזה לא מפתיע בכלל. עם שתי עונות בלבד לסיים את הסיפור ורק שבעה פרקים בעונה זו, אפשר לצפות לעונות מלאות באירועים משמעותיים כל פרק וקצב עלילה מהיר שראינו רק בפרקים מסוימים בעונות קודמות. מה שבטוח, החורף הגיע ואנחנו מוכנים.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה