טריילר חדש ל”החיים הסודיים של חיות המחמד 2″

אחרי ההצלחה של הסרט הראשון, באולפני Illumination Entertainment לא מחכים וכבר שיחררו טריילר נוסף לסרט ההמשך “החיים הסודיים של חיות המחמד 2”, שמתרכז בדמות החתולה קלואי.

הסרט “החיים הסודיים של חיות המחמד” גרף בקופות 875 מיליון דולר ביציאתו לאקרנים לפני שנתיים, מה שנתן לאולפני Illumination Entertainment את כל ההצדקה שהיו צריכים כדי להוציא לו סרט המשך, “החיים הסודיים של חיות המחמד 2”.

הטריילר עוסק בקלואי, החתולה מהסרט הראשון, ונראה שהשיווק של הסרט החדש ייעשה בטריילרים דומים על דמויות נוספות מהחבורה הפרוותית שהופיעה על מסכי הקולנוע בשנת 2016, מאחר והטריילר אומר לנו לצפות לטריילרים נוספים על דמויות נוספות.
בנוסף שוחרר הפוסטר הבא, המתמקד בחתולה המתנשאת:

החתולה קלואי, המדובבת על ידי לייק בל, מתנהגת בטריילר בצורה חתולית ומתנשאת למדי, כמו דמותה בסרט הקודם: אנחנו רואים אותה מטרידה את הבעלים שלה ומעירה אותה רק כדי לירוק לה כדור פרווה על המיטה.
עם גישה כזו, אין פלא שאני יותר טיפוס של כלבים.

הטריילר לא מראה יותר מדי מעבר, מלבד סצנה משעשעת בה קלואי “מתמסטלת” מצמח ה”נפית” (catnip) הידוע בהשפעה זו על חתולים.

עוד לא ידוע כמה מהדמויות מהסרט הראשון יחזרו לסרט ההמשך, שהרי אפשר לכתוב אותם החוצה בתירוץ הפשוט של “הבעלים שלהם עברו דירה”.
אך עדיין, יכול להיות נחמד לראות שוב את הארנב סנואובול בדיבובו של קווין הארט למשל, לאחר שראינו את מקס חוזר, בטריילר משלו.
בוודאי נגלה בקרוב אם דמויות נוספות יחזרו אלינו בסרט ההמשך, ככל שייצאו טריילרים שיתמקדו בדמויות נוספות.

בטריילרים האחרונים ניתן לראות שהאולפנים הצליחו לשלב בקומדיה את ההתנהגות הטיפוסית לכל חיה, בין אם זה יריקת כדורי הפרווה והערת הבעלים של קלואי או התשוקה לטיולים והפחד מהוטרינרים של מקס, כמו בסרט הקודם.

הסרט עתיד להיות משוחרר לאקרנים ב-7 ביוני 2019, ואנחנו נהיה פה כדי לעדכן.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה