דוגית

דוגית מציעה הנחות על מגוון שעוני הספורט והכושר של Suunto

דוגית מכריזה על הנחות של עשרות אחוזים על מגוון שעוני Suunto, שעוני ספורט מדוייקים לתחומים רבים כמו צלילה, אימונים גופניים, ריצה, מרתון, טריאתלון, טיפוס, שייט ועוד

דוגית, הנציגה הרשמית של שעוני הספורט Suunto בישראל, מכריזה על שבוע של הנחות עד יום ראשון הקרוב, 18 באוקטובר. ניתן לרכוש את השעונים באתר דוגית, בחנויות של חברת דוגית או באמצעות המשווקים המורשים, ביניהם מגה ספורט ו-KSP.

להבדיל מצמיד הכושר של חברת Xiaomi אשר סקרנו בעבר, חברת Suunto מביא שעונים עם מערכות מתקדמות המותאמות לחובבי הספורט והכושר. שעוני הספורט והדופק של Suunto עטורי פרסים בעיצוב אינטואטיבי ביחד עם דיוק ואמינות. השעונים משלבים בין אסתטיות לפונקציונאליות של שעוני יד חכמים עם מחשבים מוכווני ספורט המסייעים לאתלטים בכל הרמות לנתח ולשפר את ביצועיהם.
הנחות ענק של עוני הסםורט של חברת סונטו

בין המבצעים אשר תוכלו למצוא ברשתות השונות

Suunto 7 הינו שעון ספורט ייעודי הפועל על מערכת WearOS של חברת גוגל, השעון עמיד מאוד בפני מכות ומיועד לפעילות כושר וספורט.

לשעון זכוכית גורילה 50 מ"מ קשיחה. השעון מאפשר מעקב אחר 70 סוגי ספורט שונים וכמובן עמיד למים למי שמתכוון להשתמש בו גם שם, כמו כל שעוני החברה גם הדגם הנ"ל מגיע במגוון צבעים. לשעון זה תנתן הנחה של עד 22%.

Suunto 9 Baro הינו שעון הדגל של חברת סונטו, השעון מכיל אפשרות מעקב לכ-80 סוגי פעילויות ספורט, השעון שמותאם לאנשים שבמצעים פעילות בים הפתוח מותאם לצלילות של עד 100 מטר והוא בהחלט שעון עם רף הצלילה מהגבוהיים בקטוגריה.

לשעון זמן סוללה עצום של 14 יום ועוד 120 שעות במצב GPS חסכוני. לדגם זה קיימת הנחה של כמעט 60%.

Suunto 5 הינו שעון הבסיס של חברת סונטו, השעון בקוטר הנמוך בדגמי הספורט של החברה 46 מ"מ נבנה לרגעי הספורט שלכם, דגם כניסה לחובבי ספורט חדשים שגם מקבל הנחה של כמעט 30% בשבוע מבצעים זה.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה