אסוקה טאנו מלוהקת לעונה השנייה של The Mandalorian

הג'יידי האהובה על כולנו אסוקה טאנו מסדרת האנימציה "מלחמות המשובטים" עושה את הבכורה הלייב-אקשנית שלה

בזמן שרבים יכולים להסתכל על כותר "מלחמת הכוכבים" בטענה שאין גיבורים חדשים, אבל טענות נגד לטענה זו הם לרוב אסוקה טאנו מסדרת האנימציה "מלחמות המשובטים" ולאחרונה המנדלוריאן מהסדרה בעלת אותו השם ב-Disney+.

אחרי עונה ראשונה מצוינת שהחזירה את מלחמת הכוכבים לשורשי המערב הפרוע שלו, העונה השנייה נמצאת כעת בפיתוח ואנחנו מגלים כעת שאחת הגיבורות הגדולות של מלחמות המשובטים הולכת לעשות את בכורתה בלייב-אקשן בעונה השנייה.

השחקנית רוזריו דוסון, ששיחקה ב"עיר החטאים" וסדרות Marvel של נטפליקס, תגלם את אסוקה בהופעת אורח במהלך העונה השנייה שתתחיל באוקטובר הקרוב (אלא אם כן ותאריך זה יזוז בגלל הקורונה).

חוץ מהעובדה שזה מאשר לנו שנראה אולי סוף סוף קצת חרבות אור בעונה הבאה, זה יהיה מהנה לראות איזשהו חיבור בין המנדלוריאן לדמויות מוכרות ומבוססות ביקום של מלחמת הכוכבים. 

כל מה שנותר לנו זה להמתין בציפייה לתמונות ראשונות של רוזריו באיפור המלא, אלא אם כן Disney תחליט לשמור הכל מוסתר עד תחילת העונה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה