אפל הכריזה על ה-Airpods Pro עם מסנן רעשים אקטיבי

אפל הכריזה על ה-Airpods Pro בעלי מסנן רעשים אקטיבי ושלל חידושים נוספים בעלות של 250$ וזמינות החל מה-30 באוקטובר ב-25 מדינות.

 

עיצוב:

ה-AirPods Pro מזכירות מאוד במראה שלהם את ה-AirPods מהדור ה-2 למעט העובדה שהן מעט גדולות וכבדות יותר. כמו כן, בדגם ה-Pro אפל זונחת את רעיון ה-One Size Fits All ובמקום זאת מציידת את האוזניות במתאמי סיליקון לצורך אטימות וסינון רעשים מיטבי. אפל אפילו יוצאת מגדרה ולראשונה מוסיפה לערכה שני זוגות נוספות של מתאמים וכל היופי הזה יקבל הגנה מזיעה ומים בתקן IPX 4, שמאפשר הליכה בגשם בשימוש עם האוזניות. אלה לא אוזניות המותאמות לשחייה.

Apple AirPods Pro Hardware

סינון רעשים:
ה-AirPods Pro הם הדגם הראשון של אוזניות True Wireless מבית אפל שמגיעות עם טכנולוגיית סינון רעשים אקטיבי (ANC). מלבד המיקרופונים המשולבים באוזניות לצורך ניהול שיחות, ישנו זוג נוסף של מיקרופונים שתפקידו להאזין לרעשי הסביבה (כ-200 פעמיים בשנייה) ולשלוח גלי צליל הפוכים על מנת “לבטל” אותם.
בנוסף, אפל יצרה מבחן התאמה שבה האוזניות שולחות צלילים על מנת למפות את מבנה האוזן של המשתמש ולהציע לו את מתאמי הסיליקון הטובים ביותר עבורו על מנת להבטיח ביטול רעשים טוב ככל שניתן.

Adaptive EQ & Transparency Mode:
אפל לא מסתפקת רק בטכנולוגיית ביטול רעשים אקטיבית ומוספיה לדגם ה-Pro עוד כמה פיצ’רים נחמדים. ביניהם Transparency Mode מצב שבו יכול המשתמש בלחיצת כפתור על בסיס האוזניה להאזין למוזיקה ובו זמנית לשמוע את רעשי הסביבה או בשפה פשוטה – ביטול של מנגנון סינון הרעשים.
אם עדיין לא נפלתם מהכסא בעקבות החדשנות של אפל, אז ה-Adaptive EQ ידאג לכך. מדובר על פיצ’ר בו באמצעות המיקרופונים המובנים באוזניות, יוכל המכשיר להתאים את הצלילים בטווח הבינוני והנמוך למבנה האוזן של המשתמש ובכך לקבל חווית שמע עשירה יותר.

Apple AirPods Pro Case

חומרה:
בתוך האזניות נמצא שבב ה-H1, פרי פיתוחה של אפל, בעל 12 ליבות שמע. מדובר באותו השבב שנמצא גם באוזניות ה-AirPods מהדור ה-2. מבחינת זמן סוללה, ה-AirPods Pro מציגות כ-4.5 שעות של האזנה למוזיקה ו-3.5 שעות שיחה. מדובר על כחצי שעה בממוצע פחות מדגם ה-AirPods הרגיל, ככל הנראה בגלל טכנולוגיית סינון הרעשים. גם קופסת הטעינה זוכה לשדרוג ומעתה תתמוך בטעינה אלחוטית ויכולה להציע עד-24 שעות האזנה למוזיקה וכ-18 שעות שיחה.

מחיר & זמינות:
ה-AirPods Pro יהיו זמינים לרכישה החל מה-30 באוקטובר במחיר של 249$ ב-25 מדינות שונות כאשר טרם ידוע עם ישראל תהיה אחת מהן. מדובר בעליה של 50$ לעומת דגם ה-AirPods הרגיל.

 

אודות יבגני

מוזמנים לעקוב אחרי בבלוג שלי: https://partgamer.blogspot.com

השאר\י תגובה