מידע חדש על מכשירי ה-iPhone הבאים

סדרת ה-iPhone של 2019 תגיע עם ערכת שבבים מסוג A13, שלוש מצלמות בגב המכשיר, מחבר Lightning עתיק יומין (שוב), מסכי OLED לשני מכשירי הדגל, ומסך LCD לגרסה המוזלת.

לפי רמזים של אחד ממפתחי מערכת ההפעלה IOS 13 שתמצא ב-iPhone הבא, כנראה שה-3D touch ימצא את עצמו מחוץ למערכת ההפעלה הבאה ויוחלף ב-Haptic Touch משופר, ובלחיצה ארוכה כשעורכים טקסט. כל זאת תודות למנוע טפטי משופר ש-Apple יצרה במיוחד לפיצ'רים אלו.

עוד טכנולוגיה חדשה ומגניבה ביותר היא ה-"Smart frame", שתפקידה לזהות את תוכן התמונה המוצגת, ולהשתמש באופן אוטומטי במצלמת הרוחב הנוספת שהתווספה למכשיר על ידי שינוי פרספקטיבה ו-/או חיתוך של מסגרת התמונה. בנוסף אנו יודעים שהמידע הנוסף אודות התמונות שלנו ישמר באופן זמני וימחק לאחר מכן לצרכי פרטיות המשתמש.

אם כבר דברנו על מצלמות, אפשר לומר בשמחה שהמצלמה הקידמית קיבלה שיפור משמעותי ועכשיו תוכל לצלם הילוך איטי בלא פחות מ-120 פריימים לשניה! אכן הישג מרשים.
על פי האנליסט הנודע Ming-Chi Kuo, המצלמה הקידמית קבלה גם שיפור באיכות התמונה מ-7MP ל-12MP.

ברור שעד ההכרזה הרשמית של המכשיר שכנראה שתתקים בסתיו הקרוב עדיין לא בטוח במאת האחוזים שכל הכתוב יצא לפועל, אבל לפחות עד כה. כך פני השטח נראים.

אודות בן רפאלי

יליד תחילת שנות ה-2000 וכבר מגיל 0 חולה טכנולוגיה מהארץ עד לשמיים... אוהב לחקור, לסקור וגם בשר טוב!! חובב מושבע של id Software דמיינו אותי Blazkowicz בחליפת דום סלייר. מזמין אתכם לכתוב לי, להגיב ולשתף :)

השאר\י תגובה