קרבות הרובוטים BattleBots חוזרים באביב הקרוב

אין כמו לראות רובוטים הורסים אחד את השני, זה היה כיף בתחילת שנות האלפים וגם השנה כשהסדרה BattleBots תחזור

היו הרבה דברים שהגדירו את תחילת שנות האלפיים, ביניהם בריטני ספירס, Kazaa, לשחק סנייק על אחד הפלאפונים של Nokia וקרבות הרובוטים BattleBots.

הסדרה התחילה ב-2002 והציגה צוותים שבנו רובוטים בבית שילחמו אחד מול השני בזירת הקרבות המסוכנת של BattleBots. כל זוכה נקבע לפי כמות הנזק שהוא גרם לרובוט היריב ואם הוא הצליח להעיף את אותו הרובוט כמה שיותר פעמים. הסדרה הייתה די מגושמת אבל נתנה לנו קצת אקשן ואת החלום (שאף אחד מאיתנו לא הגשים) לבנות רובוט משלנו שיוכרז הרובוט האולטימטיבי בסוף העונה.

כעת, לפי דיווח חדש, הסדרה תחזור באביב הקרוב פעם נוספת למסכנו הקטן בערוצים The Discovery Channel ו-Science Channel, במקום בערוץ ABC בו חזרה לחיים בפעם הראשונה לפני שלוש שנים. מנהל ערוץ Science Channel מארק אתקינג יצא בהצהרה:

סדרת BattleBots היא האיחוד המושלם בין טכנולוגיה מתקדמת ובידור. אחרי ששמענו את קריאות מעריצי הרובוטים לעוד אקשן, אנחנו נרגשים להחזיר את הסדרה האייקונית הזו.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

למרות שהסדרה לא החזיקה הרבה זמן כל פעם שחזרה למסך הקטן ולרוב די איכזבה מבחינת אקשן, ערוץ דיסקברי הוא הבית המושלם עבור הסדרה ואפשר לקוות שהפעם נזכה לראות טכנולוגיה הרבה יותר מתקדמת ברובוטים שהמתחרים יבנו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה