רובי רוז נפרדה מ”באטוומן” בעקבות מתחים על הסט

רובי רוז פרשה מה-Arrowverse ולא תשחק יותר את קייט קיין (באטוומן) בעקבות מתחים על הסט.

רובי רוז הצטרפה לראשונה אל ה-Arrowverse באירוע הקרוסאוור Elseworlds בשנת 2018, לפני שדמותה של קייט קיין (באטוומן) קיבלה תכנית משלה בשנת 2019. כמו כל הסדרות של ה-Arrowverse, באטווומן חודשה לעונה שנייה, שצפויה לצאת בשנת 2021. עם זאת, עונה 2 תצטרך להמשיך ללא רוז, כי היא עוזבת את התכנית וה-CW מלהקת מחדש את תפקידה.

בעקבות החדשות רוז פרסמה הצהרה:

קיבלתי את ההחלטה הקשה מאוד לא לחזור לבאטוומן בעונה הבאה. זו לא הייתה החלטה שקיבלתי בקלילות, מכיוון שיש לי את הכבוד הגדול ביותר לצוות השחקנים, לצוות ההפקה ולכל מי שעוסק בסדרה גם בונקובר וגם בלוס אנג’לס. אני מעריכה את גרג ברלאנטי, שרה שכטר וקרוליין דריס על כך שלא רק נתנו לי את ההזדמנות המדהימה הזו, אלא שהם קיבלו את פני ליקום DC שהם יצרו בצורה כה יפה. תודה לך פיטר רוט ומארק פדוביץ והצוותים של Warner Bros ו-CW שהשקיעו כל כך הרבה בתכנית ותמיד האמינו בי. תודה לכל מי שהפך את העונה הראשונה להצלחה – אני אסירת תודה.

ה-CW ו-WBTV הביעו את תודתם לרוז בהצהרה רשמית והכריזו שילהקו את תפקידה מחדש עם שחקנית חברה בקהילה הלהט”בית. על פני השטח נראה שההחלטה לעזוב נבעה משיקולים פרטיים של רוז, אך זה כנראה לא המצב.

לפי דיווחים מגורמים המקורבים להפקת באטוומן, עזיבתה של רוז הגיע ממנה ומההפקה והייתה הסכם הדדי. לפי המקור רוז לא שמחה לעבוד בסט הצילומים וזה גרם למתח בינה לבין ההפקה, מה שהוביל לפרידה הדדית.

מקור נוסף פרסם שהמתח נוצר מחוסר ההסתגלות של רוז לסט צילומים של טלוויזיה. מלבד כמה פרקים בכתום זה השחור החדש של Netflix , רוז עבדה בעיקר בסרטים. השעות הארוכות, בתוספת מיקום אתר הצילומים בונקובר, גרמו לה למצוקה וכנראה היו גורמים משמעותיים ברצונה לעזוב.

גם Warner Bros וגם ה-CW לא הגיבו לדיווח ולא ניתן היה להגיע אל נציגיה של רוז. זה מצייר תמונה שונה מאוד ממה שהאמינו בתחילה. כנראה שמעריצי הסדרה לא ידעו לגמרי מה קרה לעולם, אך כעת הם מבינים טוב יותר את המצב.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה