הוכרז תאריך עליית העונה השישית של “ברוקלין תשע-תשע”

אחרי ביטול הסדרה ב-FOX ורכישתה על ידי NBC, הוכרז תאריך עליית העונה השישית לסדרת הקומדיה “ברוקלין תשע-תשע” עם תאריכי שידור.

לאחר שבחודש מאי השנה בוטלה הסדרה ברשת FOX האמריקאית, ותוך 31 שעות נרכשה מחדש על ידי רשת NBC, הגיע הזמן לגלות כי העונה השישית של השוטרים הקרועים מתחנת 9-9 עולה לשידור בתאריך 10.1.19.

הסדרה שעברה 5 עונות תחת רשת FOX מספרת על החיים בתוך תחנת המשטרה ומחוץ לה, עם דמויות קורעות מצחוק כמו ג’ייק פארלטה (אנדי סמברג) הבלש שמתנהג כמו בן 10, קפטן ריימונד ג’יי הולט חסר הרגש (אנדרה בראואר), טרי ג’פורדס (טרי קרוז) שאוהב יוגורט, איימי סנטיאגו חולת הסדר והחוקים (מליסה פומרו) ועוד רבים וטובים, כל כך טובים.

אחרי ביטולה על ידי רשת FOX, קהל המעריצים הגדול של “ברוקלין תשע-תשע” וביניהם גם מארק האמיל (“מלחמת הכוכבים”) הקים קול זעקה רם כל כך עד שרשת NBC הבינה מיד את הביקוש של הקהל ורכשה את התוכנית כדי לחדש אותה לעונה שישית.

המידע אמנם אושר רשמית כעת על ידי NBC אבל השחקן טרי קרוז כבר חשף את תאריך יציאת העונה החדשה במהלך צ’אט חי שקיים באינסטגרם במהלך חודש אוקטובר.

אחרי הביטול החפוז והקנייה של הסדרה במהירות הבזק, הסדרה יוצרת כעת מומנטום לקראת חזרתה לעונה החדשה המצופה בהחלט.
כל צוות השחקנים עתיד לחזור להופיע בעונה החדשה, כולל השחקנית צ’לסי פרטי (ג’ינה), שהיו שמועות על עזיבתה את התכנית, אך עודכן כי תעזוב את התכנית באמצע העונה ועדיין תופיע בפרקים הראשונים.

לא ידוע כרגע אם במידה והעונה תצליח, לרשת NBC תהיה האפשרות לחדשה אפילו לעונה שביעית, או שהעונה השישית תהיה העונה האחרונה של “ברוקלין תשע-תשע” ונקנתה על מנת לאפשר למעריצים להיפרד כמו שצריך מהסדרה האהובה.

מהתאריך 10.1.19 התכנית תעלה ברשת NBC לשידור בשעה 21:00 שעון ארצות הברית (4:00 בבוקר בשעון ישראל), והייתה מתוכננת לשדר לאורך 13 פרקים, אך הורחבה ל- 18 פרקים במהלך הצילומים.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה