אורלנדו בלום יככב בסדרה חדשה בשם Carnival Row

כוכב "שודדי הקריביים" ו"שר הטבעות" יככב בסדרה מ-Amazon Studios בשם Carnival Row

בשנת 2013, Amazon Studios, התחילו לספק לנו את שירות הצפייה הישירה שהתחיל עם סדרות ילדים וקומדיות, אבל ב-2015 התרחב לתחום הדרמה עם סדרות כמו "האיש במצודה הרמה", "מוצרט בג'ונגל" ו-Transparent. כעת, סדרה חדשה בדרך בשם Carnival Row ואורלנדו בלום הולך לככב בה כהגיבור.

אין יותר מדי פרטים על העלילה של הסדרה, אבל היא מתוארת בתור סדרת נואר פנטזיה שמתרחשת בעיר ניאו-ויקטורינית. העונה הראשונה תכלול כשמונה פרקים ונכון לעכשיו, יככב בה שחקן שודדי הקריביים ושר הטבעות, אורלנדו בלום.

בלום יגלם פקח משטרה שיסכן את כל עולמו רק כדי לפתור את הרצח של פיית שעשועים שמופיעה במופע שנקרא Carnival Row. העלילה מאוד מזכירה את הסרט החדש של ויל סמית שישודר ברשת Netflix, אליו ראינו טריילר בקומיקון, ואת סדרת הטלוויזיה "גרים", בה בלש משטרתית בשם ניק בורקהארט יכול לראות יצורים מיסטים מהסיפורים של האחים גרים.

הסדרה הולכת להיות הפעם הראשונה שבלום ישחק תפקיד ראשי בסדרת טלוויזיה ועם הקשר שלו ליצורים מיסטים ב"שודדי הקריביים" ויצורי פנטזיה בסרטי "שר הטבעות", אפשר לצפות מהשחקן להתשלב בעולם הקסום ש-Carnival Row מנסה ליצור.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה