צ'אקי, הבובה הרדופה מ"משחק ילדים" מגיעה אל SYFY

צ'אקי מגיע אל ערוץ SYFY, שמפתח סדרת טלוויזיה לסרטי האימה "משחק ילדים" ביחד עם היוצר דון מנסיני.

את הבובה הג'ינג'ית הכרנו לראשונה בסרט הראשון בסדרת הסרטים משחק ילדים שיצא ב-1988. לאחר ההצלחה שצבר, יצאו לסרט המשכים ואפילו סדרת קומיקס, שבסופו של דבר ויתרו על האימה והפכו לקומדיות שחורות, כמו "קללתו של צ'אקי" מ-2013 או "הכת/הפולחן של צ'אקי" מ-2017.

כמו רוב הז'אנרים ארוכי הטווח כיום, "משחק ילדים" מתוכנן לעבור אתחול על המסך הגדול השנה כשהפעם, צ'אקי יהיה בובה עם טכנולוגיה מודרנית. ככל הנראה בכירים ב-NBCU Cable Entertainment, חברת האם של ערוץ SYFY, חשבו שמשחק ילדים מספיק פופולרי ואהוד כדי לא רק לחזור למסך הגדול, אלא גם כסדרת הטלוויזיה בפני עצמה, כשהפעם שם התכנית הוא פשוט ,"צ'אקי".

ביוני 2018 דון מנסיני, יוצר הסרטים המקוריים צייץ רמז בטוויטר שהתחיל את השמועות לגבי הפקת הסדרה. עכשיו, מנסיני ישמש כמפיק בפועל וכותב הסדרה החדשה. בהודעה של NBCU Cable Entertainmen מנסיני אמר:

זמן רב אני רוצה להביא את צ'אקי לטלוויזיה, ו-SYFY היא הרשת המושלמת עבורנו, עם עומק שניתן באופן ייחודי על ידי פורמט של סדרות הטלוויזיה, תוך שמירה על החזון המקורי שהפחיד את הקהל כבר יותר משלושה עשורים.

לאחר תגובתו של מנסיני, נשיא התוכן התסריטי ב-NBCU Cable Entertainment, ביל מקגולדריק יצא עם הצהרה משלו:

"זה מאוד נדיר שאתה מקבל את ההזדמנות להביא דמות כזו איקונית לרשת שלך, שלא לדבר על להביא גם את היוצר המקורי. אנו מצפים לעבוד עם דון, דוד וניק על לשים את הדם, הזיעה, ועוד דם כדי להביא את הסיפור של צ'אקי לטלוויזיה.

הסדרה תהיה נסיון נוסף של SYFY לסדרות אימה, לאחר ש-Nightflers אכזב בשנה שעברה וסדרת האימה של ניק אנטוסקה, "Channel Zero" תסתיים אחרי ארבע עונות. בשלב זה, "צ'אקי" היא הסדרה האידיאלית לערוץ, שכן לדמות כבר יש קהל מעריצים והכרה רחבה.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה