הוכרזה סדרת ספין-אוף על "לובו" של "קריפטון"

העונה השנייה של "קריפטון" רק החלה, ולובו עצמו עוד לא הופיע על המסך- אבל רשת Syfy כבר הכריזה כי הדמות עתידה לקבל סדרת ספין-אוף משלה.

כבר שנים שמעריצי הדמות "לובו" מבקשים שחברת DC יפיקו סרט סולו שיביא את הדמות אל קדמת המסך, ונראה שכעת הם מתקרבים לשם, עם סדרת ספין-אוף ל"קריפטון".
בעונה השנייה של "קריפטון", לובו עתיד לשחק תפקיד משמעותי ולהיות חלק מרכזי בעלילה ובמלחמה נגד הגנרל זוד.
היו דיבורים על סרט סולו לדמות במשך שנים, ופרויקטים שכבר נפלו בעבר- בין היתר תוכנן סרט עם תסריט של ג'ייסון פוקס (Jason Fuchs), ופרויקט אחר בדמות סרט סולו בבימויו של בראד פייטון (פרא, סאן אנדראס).

דמותו של לובו בקומיקס נוצרה על ידי קית' גריפין (Keith Giffen) ורוג'ר סלייפר (Roger Slifer) והיא הופיעה לראשונה בין דפי הקומיקס בשנת 1983.
בעונה הקרובה של "קריפטון", דמותו של לובו תשוחק על ידי השחקן אמט ג'יי סקנלן (Emmett J. Scanlan), והוא גם עתיד לקחת את התפקיד הראשי בסדרת הספין-אוף החדשה.

בקומיקס לובו ידוע כצייד ראשים אכזרי ואלים במיוחד, בעל כוח, סיבולת, עמידות, מהירות וחושים על-אנושיים, ובעל מוניטין מפחיד וקוד כבוד נוקשה.
בעבר אף הצליח להביס את סופרמן בקרב.

יחד עם ההכרזה על סדרת הסולו של לובו, הוכרז כי המפיק בפועל של "קריפטון", קמרון וולש (Cameron Welsh) יפיק את הסדרה ויכתוב את התסריט.
ניתן לראות כי רשת Syfy מאמינה מאוד בדמותו של לובו, בהפקה של וולש ובשחקן סקנלן- עד להכרזת סדרת סולו, עוד לפני הופעת הבכורה של הדמות בסדרת האם.

סדרת הספין אוף של לובו מצטרפת לשורה של פרויקטים חדשים של Syfy שנמצאים בשלבי הפקה ראשוניים, וביניהם סדרות חדשות בשם: מעגל העורבים, צ'אקי, DEATH IS MY BFF ו-סייפר (Cipher).
עוד לא ידוע מה תהיה תגובת הקהל ללובו בסדרה "קריפטון", ויש לקוות כי יאהבו אותה מספיק כדי להצדיק סדרת סולו לדמות, וכי הפרויקט אכן יושלם לבסוף ולא ייזרק לפח עקב תגובות קהל "לא אוהדות".

עד לקבלת פרטים נוספים, הסדרה "קריפטון" רק החלה את עונתה השנייה ברשת Syfy, ואתם מוזמנים לצפות בה ולקבל מבט ראשון על דמותו של לובו בפרקים הקרובים.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה