הקורונה מכה שנית – כל הסרטים שנדחו בעקבות החיידק

עם התפשטות חיידק הקורונה ברחבי העולם, עוד ועוד סרטים דוחים את תאריך יציאתם, הנה הרשימה המלאה

מאז התפרצות חיידק הקורונה, אין ספק שראינו פגיעה משמעותית בכל סוגי התעשיות. הראשונה שראינו שנתקלת בעיכובים ודחיות היא תעשיית הטכנולוגיה וראינו סימנים ראשונים לדחייה בהוליווד עם הזזת יציאת הסרט הבא של ג'יימס בונד בחצי שנה.

מאז, קיבלנו מספר דיווחים על סרטים שהפקתם נדחתה ובכורתם בוטלה בעקבות ההתפשטות והחלטו לרכז לכם את כולם במקום אחד.

הבאטמן

סרטו המצופה של רוברט פטינסון בתור האביר האפל של Warner Brothers תפס את תשומת ליבנו בחודשים האחרונים תודות לכל החשיפות שלו אבל כעת ההפקה הודיעה על הפסקת בת שבועיים של ההפקה, רגע לפני מעבר הצילומים מלונדון לליברפול.

זה לא אומר שבהכרח ההפקה תתחיל שוב בעוד שבועיים, היות והאולפנים הודיעו שהם יפקחו על המצב ויעדכנו.

עולם היורה 3

הסרט השלישי בטרילוגיית פארק היורה החדשה בשם Jurassic World: Dominion גם השבית את הפקתו בגלל סיכון ההתפשטות. הנה הודעה רשמית מ-Universal Studios.

הפקת הלייב-אקשן של Universal Pictures תעצר בסוף השבוע הזה. האולפן ימשיך לפקח על המצב ויחליט מתי לחזור לעבודה בשבועות הקרובים.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

כל הסדרות של NBCUniversal ו-Warner Brothers

35 סדרות שמופקות ב-NBCUniversal יפסיקו את צילומיהן ביניהן "חוק וסדר", FBI, "בובה רוסית" של נטפליקס ו-"אמריקה הקטנה", ביחד עם עוד הרבה סדרות נוספות.

הסדרות "ריברדייל" (שהתגלה חולה קורונה בצוות), "הפלאש", "לוציפר", "הרווקה", "שלדון הצעיר", "באטוומן", "פניוורת'" ו"סופרגירל, בנוסף למספר סדרות אחרות, יפסיקו את הפקתן ב-Warner Brothers.

מה שאומר שנצטרך להמתין עוד הרבה זמן כדי לדעת איך יסתיימו סדרות הגיבורים של ה-CW.

מקום שקט 2

סרט המתח המצופה היה מתוכנן לצאת לאקרנים בשבוע הקרוב, אבל רגע לפני שקהל הצופים רכשו את הכרטיס שלהם לסרט החדש של ג'ון קרניסקי, חברת Paramount הודיעה על דחיית יציאת הסרט למאוחר יותר השנה.

מולאן

בזמן שסין עוד מתאוששת מהקורונה, עדיין ציפינו לראות את הגיבורה הסינית של Disney מגיע סוף סוף למסך הגדול, אבל רגע לפני יציאת הסרט, הוכרז ש"מולאן" לא יגיע למסך הגדול ושהוא כעת ימתין לתאריך יציאה חדש. אנחנו מנחשים בתקופת הקיץ, עונה פופולרית לסרטי לייב-אקשן של Disney.

המוטנטים החדשים

אנחנו מניחים שזה לא בגורל שאי פעם נראה את "המוטנטים החדשים" של Marvel מגיע לאקרנים.

סרט הקומיקס האחרון (כביכול) של האקס-מן תחת אולפני 20th Century Fox עוכב כבר כ-3 שנים, כך שהשחקנים (כמו מייזי ויליאמס) נראים צעירים מאוד לעומת איך שהם נראים היום, בהתחשב שהסרט צולם לפני כל כך הרבה זמן.

כעת, בעקבות סכנת הקורונה וככל הנראה על מנת להציל את הכנסות הסרט, "המוטנטים החדשים" נדחה ויקבל תאריך יציאה חדש בהמשך.

הפקות של Disney

בתור החברה הגדולה ביותר בשוק, זה לא מפתיע שגם Disney נאלצת לדחות כמה מההפקות שלה.

ההפקה של סרט הקומיקס Shang-Chi, החידוש המתוכנן של "שכחו אותי בבית" ל-Disney+, גרסת הלייב-אקשן של "בת הים הקטנה, Peter Pan & Wendy, הסרט Shrunk וסרטו העתידי של גיירמו דל-טורו Nightmare Alley כולם עוצרים את הפקתם עד להודעה חדשה.

חיות הפלא 3

הסרט השלישי בסדרת הפנטזיה של ג. ק. רולינג היה מתוכנן להתחיל את צילומיו השבוע. אבל בעקבות הקורונה, צילומי הסרט יידחו למועד בלתי ידוע.

אבל בהתחשב בכך שהסרט מתוכנן לצאת ב-12 בנובמבר 2012, יש ל-Warner Brothers מספיק זמן להפקה מלאה, מתי שתתחיל.

מהיר ועצבני 9

סרט האקשן המצופה של וין דיזל וג'ון סינה היה מתוכנן לצאת לאקרנים בחודש מאי הקרוב. אבל בעקבות הקרונוה ולמרות התנגדויות מצד וין דיזל, הסרט ידחה בשנה שלמה ל-2 באפריל 2021.

כל השאר

יחד עם דחייה של סרטים, גם ביציאה וגם בהפקה, הקורונה הוביל להשבתה של כל הפארקים של חברת Disney מסביב לעולם (דיסניוורלד, דיסנילנד, יורו-דיסני), הפארקים של חברת Universal, כנס E3, כל כנס גיקים ענק בארצות הברית כמו וונדר-קון, Emerald City קומיקון ו-ACE קומיקון, כל אולמות ברודווי בניו-יורק, ליגת הבייסבול הלאומית, ליגת ה-NBA, ה-NHL, ליגות הכדורגל וככל הנראה, רסלמניה של ה-WWE שמתוכנן להתרחש בעוד שבועיים.

סיכום

בזמן שזה מאכזב שאנחנו נאלץ לחכות יותר זמן לכל כך הרבה סרטים וסדרות להם חיכינו, העולם צריך לקחת רגע ולהרגע, כדי שנוכל לעבור את המכשול הלא קטן הזה שאיתו האנושות כעת מתמודדת.

שמרו על עצמכם, שארו בבית ותתחילו להשלים פערים בקולנוע וטלוויזיה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה