דדפול 2 – טריילר חדש על הסרט הבא של שכיר החרב עם הפה הגדול

סוף סוף זה הגיע, טריילר ראשון לסרט ההמשך על המוטנט עושה הצרות האהוב עלינו, דדפול

"דדפול" הוא אחד מסרטי הגיבורים הכי מצליחים בכל הזמנים, ריאן ריינולדס הביא למסך הגדול בצורה הכי מושלמת שאפשר את המוטנט האהוב על כולנו. כעת אחרי ששבה את ליבנו עם דם, סקס וקללות, הוא חוזר בסרט המשך שמבטיח להיות מצחיק ואדיר כמו הסרט הראשון.

הרצון לראות את דדפול שוב רק גדל אחרי השמועות שהופיעו בסרטו האחרון של יו ג'קמן בתור וולברין, (גם מיקום האקס-מן) "לוגאן – וולברין", אבל שמועה זו נחשפה כלא נכונה על ידי ריאן ריינולדס ובמאי הסרט ג'יימס מנגולד, ומעריציו של דדפול נאלצו להמשיך לחכות לסימן מהאליל שלהם. ובכן, ההמתנה נגמרה, דדפול חוזר בטריילר חדש ומצחיק שגורם לנו להזכר למה התאהבנו בדמות ובריאן ריינולדס בתפקיד מלכתחילה, מוזמנים לצפות.

הטריילר (כמו כל טריילר ראשון) לא חושף לנו שום דבר על העלילה של הסרט, הדברים היחידים שלמדנו על הסרט קיבלנו משמועות והסצנה שאחרי הכתוביות של הסרט הראשון, בה הוא אומר שכייבל הולך להיות בסרט. הטריילר מציג לנו את דדפול, שכעת מנסה להיות גיבור כמו בקומיקס אבל כל הזמן נכשל בלעשות זאת. לאורך כל הסרט הראשון המטרה שלו הייתה נקמה אבל נראה שבסרט הזה המטרה שלו להיות גיבור, אולי פה נכנס כייבל, בתור סוג של מנטור.

מה שכן, הטריילר צוחק על השמועה שדדפול בסרט "לוגאן – וולברין" בכך שנראה והוא עוצר להחליף בגדים לתחפושת שלו על מנת לעזור למישהו בדרכו לסרט Logen שאפשר לראות ברקע. חובבי הסרט הראשון שפחדו מירידה בהומור הסאטירי יכולים להרגע, הטריילר מרגיש כמו המשכיות של הסרט הראשון וכך אפשר לצפות מסרט ההמשך, שכיר החרב עם הפה הכי גדול ביקום הקומיקס חוזר ובגדול במרץ 2018.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה